عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۷۵۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
تهران- بدر پرس- براساس اعلام رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی، بجنورد میزبان جام باشگاه‌های کشتی آزاد و فرنگی جهان در سال ۲۰۱۹ شد.
«عبدالمهدی نصیرزاده» در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ایران به عنوان میزبان جام باشگاه‌های کشتی آزاد و فرنگی جهان در سال ۲۰۱۹ اعلام شده و براساس آنچه که در تقویم اتحادیه جهانی به ثبت رسیده جام باشگاه‌های کشتی فرنگی قرار بود طی روزهای ۱۴ و ۱۵ آذر و جام باشگاه‌های کشتی آزاد نیز روزهای ۲۷ تا ۲۹ آذرماه برگزار شود.

وی در ادامه افزود: با توجه به بررسی که انجام دادیم شرایط برای برگزاری جام باشگاه‌های کشتی فرنگی با توجه به اینکه پیش از آن تهران میزبان جام جهانی کشتی فرنگی بود، مهیا نبود و بر همین اساس طی جلسه‌ای که با مدیر تیم‌های ملی داشتیم، بنا شد این رقابت‌ها به تعویق بیافتد. 

نصیرزاده ادامه داد: بجنورد پیش از این به عنوان میزبان جام باشگاه‌های کشتی آزاد جهان تعیین شده بود و برای آنکه در هزینه‌های برگزاری رقابت‌ها صرفه‌جویی شود، میزبانی جام باشگاه‌های کشتی فرنگی را نیز به بجنورد واگذار کردیم و بر همین اساس این پیکارها طی روزهای ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه در شهر بجنورد برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: حضور ۲ تیم اول و دوم لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور در جام باشگاه‌های جهان قطعی است و به احتمال فراوان تعداد تیم‌های ایرانی را به ۳ تیم افزایش خواهیم داد و از سوی دیگر به احتمال فراوان در هر یکی از پیکارهای جام باشگاه‌های کشتی آزاد و فرنگی جهان نیز ۴ یا ۵ تیم خارجی نیز حضور خواهند داشت.

 
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد