دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۷۶۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
رئیس اداره سازندگی عملیات حفاری خشکی – 3 شرکت ملی حفاری ایران:
رئیس اداره سازندگی مدیریت عملیات حفاری خشکی – 3 شرکت ملی حفاری ایران گفت: برای نخستین بار A – frame یک دستگاه حفاری در این بخش طراحی و ساخته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران علیرضا رضایی روز شنبه (دوم آذرماه)  در توضیح بیشتر در این باره افزود: این تجهیز با توجه به نیاز دستگاه حفاری 50 فتح طراحی و ساخته شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به اعلام  نظر بازرسان فنی ومتخصصان مهندسی، ساخت این تجهیز  در  بخش سازندگی عملیات حفاری خشکی – 3 شرکت در دستور کار قرار گرفت.

رضایی گفت: این اقدام در راستای استفاده بهینه از امکانات موجود شرکت با هماهنگی اداره بازرسی و مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت نقشه های اجرایی طراحی و ساخت این بخش اساسی از دستگاه حفاری توسط متخصصان و کارکنان واحد سازندگی عملیات – 3  کلید خورد.

رئیس اداره سازندگی مدیریت عملیات حفاری خشکی – 3 شرکت ملی حفاری ایران در پیوند با این مطلب افزود: برای ساخت A – frame که در برپایی و ایستایی دستگاه حفاری نقش اصلی را ایفا می کند با استفاده از متریال مشابه و تغییرات جزیی و شبیه سازی در سیستم نرم افزاری مراحل انجام کار دنبال و مونتاژ اولیه آن در یارد سازندگی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه دستگاه حفاری 50 فتح در زمان حاضر در عملیات تعمیر چاه های نفت و گاز کاربست دارد، اضافه کرد: به منظور راه اندازی سریع دستگاه و پیوست آن به ناوگان عملیاتی شرکت همسو با وظایف جاری و خدمات دهی این بخش به مناطق عملیاتی، ساخت این سازه در اولویت اجرا تعریف گردید.

رضایی گفت: این اداره پیش از این نیز  با عنایت به نیاز عملیاتی در یک اقدام ابتکاری مبادرت به تغییر و افزایش ارتفاع دستگاه حفاری 85 فتح نمود که این افزایش حدود یک متر ، زمینه کارآیی بیشتر دکل را فراهم آورد.

رئیس اداره سازندگی مدیریت عملیات حفاری خشکی – 3 شرکت ملی حفاری ایران یادآور شد: همچنین طرح افزایش ارتفاع  دکل حفاری 20 فتح هم اعمال گردیده که منتظر تست میدانی آن پس از استقرار دستگاه روی لوکیشن هستیم.

اداره سازندگی مدیریت عملیات حفاری خشکی – 3 شرکت ملی حفاری ایران وظیفه ارایه خدمات در تمامی بخش های ساخت و تعمیر تجهیزات به ویژه سازه های فولادی 23 دستگاه حفاری تحت سرپرستی این مدیریت را بر عهده دارد.

     امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد