دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۷۶۵۲
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
یک قاضی در واشنگتن در پرونده شکایت جیسون رضاییان از جمهوری اسلامی او را به خاطر نزدیک یک و نیم سال زندان در اوین مستحق گرفتن ۱۸۰ میلیون دلار غرامت از دولت ایران دانسته است!


به گزارش گروه سیاسی بدر پرس به نقل از خبرگزاری دانشجو، جیسون رضاییان، روزنامه‌نگار واشنگتن‌پست مهره ارزشمندی برای کاخ‌سفید بود که تیر۹۳ به اتهام جاسوسی در ایران دستگیر شد و ۱۸ ماه بعد، در دی‌۹۴ یک پای مبادله تاریخی ایران و آمریکا شده است. حال یک قاضی در واشنگتن در پرونده شکایتِ جیسون رضاییان از جمهوری اسلامی، او را به خاطر نزدیک یک و نیم سال زندان در اوین مستحق گرفتن ۱۸۰ میلیون دلار غرامت از دولت ایران دانسته است!
 
یکی از کاربران توئیتر با توجه به این خبر نوشت:
غرامتی که آمریکا برای جان‌باختن ۲۹۰ سرنشین پرواز۶۵۵ ایران ایر تعیین‌کرد: ۶۱.۸ میلیون دلار.
غرامتی که آمریکا برای یک سال و نیم زندان رفتن جیسون رضائیان تعیین‌کرد: ۱۸۰ میلیون دلار.
غرامت جیسون رضاییان معادل حقوق یک‌سالِ ۹۳هزار کارگر ایرانی!
علی علیزاده نیز در حساب کاربری خود در توییتر نوشت:
غرامتی که آمریکا برای جیسون رضاییان تعیین کرده نه فقط خونب‌های ۸۴۵ایرانی کشته توسط آمریکاست. بلکه معادل حقوق یکسال ۹۳۷۰۰ کارگر ایرانی براساس پایه۹۸ است.
آقای @jrezaian دعوای دولت‌ها کنار. اگر این غرامت را بپذیرید یعنی رسما حقوق یکسال ۹۳هزار کارگر ایرانی را در میانه تحریم دزده‌اید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد