دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۷۷۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران:
به گزارش بدر پرس به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران حمید باران گر در توضیح بیشتر در این باره اظهار کرد: براساس مقررات سازمان  راهداری و حمل و نقل جاده ای این موضوع در مورد رانندگان حمل و نقل بار و مسافر برون شهری اعمال می گردد. 

وی افزود: این ضابطه شامل رانندگان خودروهای سنگین می شود و به همین منظور زمینه لازم جهت دریافت کارت هوشمند برای  رانندگان شرکت فراهم گردیده است. 

باران گر با بیان اینکه در گام نخست نسبت به برگزاری دوره های آموزشی برای رانندگان خودروهای سنگین اقدام گردید، گفت: این دوره ها مشتمل بر مطالب و مهارت های آموزشی مرتبط با حرفه رانندگی در بخش حمل و نقل می باشد. 

مدیرخدمات شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: ترابری سنگین این شرکت دارای افزون بر 170 دستگاه خودرو سنگین و فوق سنگین از جمله جین پل و تندم ، انواع کشنده، تریلر و ... است و مجموع خودروهای سبک اعم از سواری کمک دار، عادی و آمبولانس به حدود 400 دستگاه بالغ می گردد. 

وی افزود: تاکنون یکصد نفر از رانندگان خودروهای سنگین و فوق سنگین شرکت این دوره ها را گذرانده و پس از تکمیل مدارک و مستندات لازم موفق به دریافت کارت هوشمند شده اند و این روند ادامه دارد.
@nidc_pr
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد