عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۷۷۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، سالروز تاسیس این شرکت و روز ملی بیمه را به کارکنان،نمایندگان و سهامداران بیمه دانا تبریک گفت.
 1. متن پیام دکتر کاردگر بدین شرح است:


 2. پیام دکتر کاردگر به مناسبت 13 آذر


 3. بسمه تعالی

 4. لَیسَ للانسانِ الّا ماسَعی

 5.                                    نجم 29

 6.                        

 7. «واینکه برای انسان بهره ای جز سعی و کوشش او نیست»

 8. همکاران گرانقدر و نیک اندیش

 9.  

 10. سپاس و ستایش کردگاری را سزاست که توفیق را رفیق سعادت گردانید در این ایام فرخنده فصل جدیدی از طللوع ترنم خدمت به خلق را در مسیر نورانی خدمات رسانی با بهره‌مندی از تجارب همکارانی چون شما در سال رونق تولید تفسیری دوباره کنیم و با لطف حضرت باریتعالی به عنوان یکی از شرکت‌های مطرح و پیشرو در صنعت بیمه با عملکرد مطلوب در سال 98شعار توانایی را با ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای به بیمه گزاران به منصه ظهور برسانیم.

 11. حضور این مجموعه فاخر در عرصه‌های گوناگون و کمک به توسعه اقتصادی بخش‌های مختلف و مشارکت در رفع دغدغه از صنایع و بسط و آرامش و اطمینان خاطر و امیدبه زندگی و حمایت از سبد اقتصادی خانوار با ارائه طرح مهردانا به عنوان سومین شرکت صنعت بیمه مایه مباهات و دلگرمی است.

 12. لذا به یمن عنایات حضرت حق در 13آذر، روز بیمه و چهل و پنجمین سالگرد طلوع شرکت بیمه‌دانا ضمن تبریک این ایام فرخنده به عموم کارکنان و خانواده گرانقدرآن عزیزان، نمایندگان و سهامداران این

 13. شرکت فرصت را مغتنم شمرده رجای واثق دارم به همت و تلاش شما گرانمایگان و تکیه بر تدابیر عالمانه و کوشش‌های صادقانه اهالی صنعت شاهد ارتقای ضریب نفوذ فرهنگ بیمه در جامعه باشیم.

 14.                                                                                  ابراهیم کاردگر

 15.                                                                   نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد