دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۸۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
مدیرعامل بانک دی:

مدیرعامل بانک دی طی پیامی بر عزم راسخ مدیران و کارکنان این بانک برای تداوم و ارتقاء خدمت رسانی به ذینفعان و تلاش برای بهبود فرآیندها و نتایج عملکردی این بانک تاکید کرد.متن پیام دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی بدین شرح است:

همکاران گرانقدر و ارزش آفرین؛

خرسندم که در آغاز فصلی نو از حیات بانک ارزش آفرین دی با استعانت از خداوند متعال و با اعتماد مدیران ارشد اقتصادی کشور و رای سهامداران گرامی ، توفیق خدمت در بانک دی به اینجانب ارزانی شد تا با همت و همدلی شما، تمام تلاش خود را براي حركت در مسير تحقق ماموريت های این مجموعه وزین به کار گیرم.

پیوستن به بانک جوان، چابک و خوش آتیه دی را در ماه دی به فال نیک می گیرم و امیدوارم در آینده ای نه چندان دور شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این بانک ارزش آفرین باشیم و این مهم به پشتوانه عزم راسخی که در سرمایه انسانی ارزشمند بانک دی وجود دارد، تحقق می یابد. نیک می دانم که در شرایطی که وضعیت اقتصادی کشور و نظام بانکی با چالش های مختلفی مواجه هستند، مسئولیت خطیری را عهده دار شده ام و برای اجرای کامل و هدفمند برنامه های خود به تعامل و همدلی اعضای هیات مدیره ، مدیران و کارکنان خدوم و تلاشگر امیدوار بوده و برای تحقق اهداف و آرمانی که مد نظر دارم دانش، انگیزه و تجربه همکاران عزیزم در این بانک را پشتوانه خود می دانم.

تردیدی نیست که چالش های پیش رو با مد نظر قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های راهبردی کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی می تواند به فرصت های طلایی برای پیشرفت تبدیل شود که شرط اصلی و مهم آن تقویت این باور ارزشمند است که هر ناممکنی در برابر اراده و خواست ما ممکن می شود و دوشادوش یکدیگر با همدلی، شکوفایی بانک دی را در فصل جدید رقم خواهیم زد.

بانک دی، بانکی جوان و پویا با مزیت هایی شاخص و کم نظیر در سیستم بانکی کشور است و خدمت رسانی به جامعه هدف آن که از خانواده های معزز شهداء و ایثارگران هستند و به نوعی اقتدار و امنیت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و عزت مردم این سرزمین مرهون و مدیون جانفشانی ها و ایثارگری ها آنان است، وجه تمایز برند این بانک از دیگر بانک ها محسوب می شود که به آن هویتی خاص و ارزشمند بخشیده است.

بانک دی، پتانسیل ها و دارایی های ارزشمندی دارد که با برنامه ریزی هدفمند می تواند پشتوانه محکم و مناسبی برای آینده این بانک و سهامدارانش محسوب شود.علاوه بر آن سرمایه انسانی جوان در کنار نیروهای مجرب نظام بانکی می تواند در پیمودن این طریق و تحقق رسالتی خطیر که به دوش داریم راهگشا باشد.

از تمامی همکاران و مدیران توانمند و شایسته بانک دی می خواهم که همچون گذشته با تلاشی مضاعف و نگاهی مسئولانه و علمی و با توجه به هدف گذاری های دقیق در توسعه کسب و کارها و خدمات و محصولات و سرلوحه قرار دادن اصل مشتری مداری و بهره گیری از تکنولوژی های نوین در ارائه خدمات بانکداری دیجیتال زمینه توسعه فعالیت های بانک را در بازار اقتصادی فراهم سازند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد