دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۸۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵

همایش علمی پژوهشی طرح كلان كاربرد ژئومكانیك در اكتشاف منابع هیدروكربنی و فناوری های نوین حفاری
در راستاي همكاري هاي مشترك میان صنعت و دانشگاه، همایش علمي پژوهشی با عنوان « طرح كلان كاربرد ژئومكانيك در اكتشاف منابع هيدروكربني و فناوري هاي نوين حفاري» در شرکت ملی حفاری ایران در اهواز برگزار شد.

در راستاي همكاري هاي مشترك میان صنعت و دانشگاه، همایش علمي پژوهشی با عنوان « طرح كلان كاربرد ژئومكانيك در اكتشاف منابع هيدروكربني و فناوري هاي نوين حفاري»  در شرکت ملی حفاری ایران در اهواز برگزار شد.

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران این همایش به پیشنهاد دانشگاه صنعتي شاهرود با هماهنگي حوزه معاونت مديرعامل در امور فني و مهندسي از سوی مديريت پژوهش ، فناوري و مهندسي ساخت در ساختمان مرکزی شرکت برگزار و در آن طرح هاي كلان مطرح شده در حوزه ژئومكانيك و علوم مرتبط با حفاري مورد بررسی تخصصی قرار گرفت.

در اين نشست كه جمعي از متخصصان و كارشناسان  مديريت هاي فني و عملياتي شركت حضور داشتند، دکتر رمضان زاده مجري طرح كلان كاربرد ژئومكانيك نفت و عضو هيئت علمي دانشگاه صنعتي شاهرود، ضمن معرفي اجمالي فعاليت هاي اين دانشگاه در حوزه علوم ژئومكانيك نفت به تشريح مجموعه اقدامات انجام شده در خصوص اين طرح و برنامه هاي آتي آن پرداخت.

وی گفت: اين طرح با دوره  اجرايي 10 ساله از سال 1396 با امضاي قرارداد فيمابين شركت ملي نفت ايران و مديريت اكتشاف آغاز شد و در اين ارتباط جهت توسعه ابزارهاي فناورانه در طول اجراي طرح نياز به مشاركت مراكز علمي و صنعتي مرتبط در اين حوزه مي باشد.

در این همایش  ضمن بررسي زمينه هاي مختلف همكاري در جهت پيشبرد  طرح، كارشناسان حاضر به بحث و تبادل نظر در خصوص جزیيات و نحوه ی اجراي اين طرح پرداختند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد