دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۸۱۹۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
یکی از پیشکسوتان شرکت ملی حفاری ایران:
یکی از پیشکسوتان شرکت ملی حفاری ایران گفت: انتقال تجارب و دانش فنی به کارکنان جوان سنتی جا افتاده در فرهنگ پیشکسوتان این صنعت است.
 
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران اسحاق حیدری از کارکنان کهنه کار مدیریت خدمات که سابقه 40 ساله در این شرکت دارد، افزود: انتقال تجربه و آموخته های نسل هاي پیشین به نسل جديد در دوام و بقای هر صنعت تاثیر گذار است و در این گذر کارکنان شركت ملي حفاري ايران کارنامه ای زیبنده دارند.

وی که از شمار پیشکسوتان شرکت در سمت سرپرست اردوگاه  است، اظهار کرد: اين شركت از بدو تاسيس تاكنون به همت و تلاش کارکنان ‌ايراني، اقدام به بازسازي دستگاه های حفاری  و رفع مشكلات موجود در اين صنعت كرده و به موفقيت هاي چشمگیری دست يافته است.

حیدری که براساس سوابق کاری سابقه حضور در 50 دستگاه ناوگان حفاری این شرکت را از سن 19 سالگی دارد، گفت: ملی حفاری در زمان حاضر با استفاده از تجارب و دانش کارکنان بازنشسته و متخصصان جوان به توانايي ساخت و تعمیر دكل های حفاري و ساخت  قطعات و تجهیزات پر مصرف دست یافته است.

این چهره پیشکسوت با 60 سال سن افزود: قشر جوان شاغل در این صنعت برای پیشبرد اهداف کلان شرکت باید عشق و علاقه به کار، وجدان کاری، اخلاق پسندیده در محیط کار، برخورد صحیح با دیگر همکاران و رعایت نکات ایمنی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با بیان این مطلب که از ابتدای استخدام در این مجموعه در سمت سرپرست اردوگاه در حال خدمت می باشد و حدود سه ماه دیگر به درجه بازنشستگی نائل می گردد، اظهار کرد: بعد از چهار دهه تلاش در این صنعت بر این باور است که کار در این مجموعه فراتر از سایر مشاغل است زیرا به دلیل ماهیت کاری ارتباطات عاطفی، حمیت و همبستگی سازمانی و خانوادگی به طور ملموسی شکل می پذیرد و پس از بازنشستگی نیز این ارتباطات استمرار دارد.

حیدری گفت: بر این اساس از روی علاقه مندی و وظیفه اخلاقی نسبت به انتقال دست یافته های تجربی و دانش فنی به همکاران جوان صادقانه ادای تکلیف می کند.

این همکار پیشکسوت با توجه به شرایط کاری موجود ( طرح اقماری )، این شرکت را خانه دوم خود دانسته و افزود: هم اکنون مسئولیت اردوگاه دستگاه حفاری  36 فتح که در میدان نفتی اهواز مستقر است، عهده دار می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد