دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۸۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
بغداد -بدر پرس- گروه های خشونت طلب نقاب دار که از صبح یکشنبه در صف معترضان مسالمت آمیز درحال سوء استفاده و بهره برداری از اوضاع هستند امشب نیز با آتش زدن لاستیک و ایجاد موانع فیزیکی در خیابان های نجف ، از رفت و آمد مردم جلوگیری می کنند.

گروه های جوکر همچنان با حضور در خیابان های اصلی و راه های خروجی نجف به استان های دیگر از جمله بغداد و کربلا با آتش زدن ده ها حلقه لاستیک مسیرهای ورودی و خروجی را مسدود کرده اند.

گزارش ها حاکی است که دود ناشی از سوختن لاستیک و دیگر مواد فضای بسیاری از مناطق شهر نجف را پوشانده و تنفس شهروندان را با مشکل مواجه کرده است.

همچنین گروه های فشار و خشونت طلب منتسب به اعتراض های خیابانی در نجف با به کارگیری شگردی تازه برای جلوگیری از آغاز به کار ادارات دولتی از شب گذشته تا امروز یکشنبه اقدام به جوشکاری ورودی های دستگاه های دولتی و مراکز آموزشی کردند.

از سوی دیگر، افراد خرابکار و نفوذی در صفوف معترضان امروز به دفتر دادستان نجف در کوفه حمله کردند و آن را به آتش کشیدند.

در همین حال، افراد نقاب دار و خشونت طلب با شدت بخشیدن به اقدام های خرابکارانه خود با سوزندان لاستیک خیابان «محمد قاسم» در مرکز بغداد را بستند.

باندهای جوکر امروز در میدان الطیران و خیابان های پیرامون میدان التحریر با پرتاب کوکتل مولوتف به زد و خورد با پلیس و نیروهای امنیتی پرداختند.

بر اساس اعلام منابع امنیتی، در درگیری گروه های خشونت طلب و خرابکار با پلیس در بغداد دو نفر کشته و  ۱۳ تن زخمی شدند.

شهرهای کربلا، ناصریه، دیوانیه و کوت نیز امروز شاهد اعتراض های گسترده بود.منبع:ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد