دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۸۲۸۶
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
متراژ حفاری دستگاه حفاری93 از مرز 35 هزار متر گذر كرد
رئیس دستگاه حفاری 93 فتح شرکت ملی حفاری ایران گفت: متراژ حفاری این دکل سنگین از زمان راه اندازی تا کنون از مرز 35 هزار متر گذر کرده است.

رئیس دستگاه حفاری 93 فتح شرکت ملی حفاری ایران گفت: متراژ حفاری این دکل سنگین از زمان راه اندازی تا کنون از مرز 35 هزار متر گذر کرده است.

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران بهزاد محمدی افزود: این دستگاه اواخر دی ماه سال 93 به ناوگان شرکت پیوست و تا کنون حفاری هشت حلقه چاه نفتی را در کارنامه خود دارد.

وی اظهار کرد: از جمله چاه های حفر شده یک حلقه چاه امدادی است که منجر به مهار فوران و آتش سوزی چاه شماره 147 رگ سفید گردید. 

محمدی گفت: دستگاه 93 فتح از شمار روز آمدترین دکل های حفاری شرکت است که تحت مدیریت عملیات حفاری خشکی – 3 می باشد و وجه تمایز آن در قیاس با دیگر دستگاه ها برخورداری از سه پمپ سیال به جای دو پمپ، چهار دستگاه ژنراتور (یک مورد آماده به کار)، حجم بیشتر مخازن سیال،  سیستم مدیریت پسماند و گرداننده فوقانی است.

رئیس دستگاه حفاری 93 فتح شرکت ملی حفاری ایران افزود: این دکل در زمان حاضر در حال حفر یک حلقه چاه توسعه ای در عمق بیش از سه هزار متری در میدان نفتی مارون در مناطق نفتخیز می باشد و در روزهای اخیر مورد بازدید معاون مدیرکل اچ اس ئی وزارت نفت در امور محیط زیست قرار گرفت.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد