عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۸۴۵۶
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
علی فتح الله زاده : اشتباه لپی بود ؛ از خانواده مهدوی کیا عذرخواهی می کنم
عضو هیئت مدیره آبی پوشان امروز اظهار نظری جنجالی درباره مهدوی کیا داشت که پس از جنجال رسانه ای ایجاد شده خیلی زود مجبور شد که آن را پس بگیرد.

به گزارش بدر پرس به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران ، "قرارداد مهدوی کیا پیش منزوی است. او یکی از بهترین شخصیت های ورزشی است و دوستش دارم. قبل از حضور در پرسپولیس مهدوی کیا با استقلال قرارداد بسته اما فعل و انفعالاتی رخ داده تا او راهی پرسپولیس شود”این اظهار نظر علی فتح الله زاده همچون بمب در رسانه ها ترکید و هواداران پرسپولیس و استقلال را به شدت تحت تاثیر قرار دارد چون مهدی مهدوی کیا از محبوب ترین و بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است.

موشک دوست داشتنی فوتبال ایران و بوندسلیگا از معدود بازیکنانی است که هم طرفداران پرسپولیس و هم استقلال او را عاشقانه دوست دارند و با وجود آنکه یک پرسپولیسی است اما هواداران استقلال هم به او عشق می ورزند.

شاید علی فتح الله زاده با این اظهار نظر خود به نوعی می خواست که به هواداران استقلال که به خاطر شرایط تیم خود بسیار عصبی هستند کمی آرامش و روحیه بدهد و برای مدتی هر چند کوتاه برای تیم رقیب کری خواند و به نوعی آنها را تحریک و تحقیر کند چرا که مهدوی کیا از اسطوره های باشگاه پرسپولیس است و هواداران تیم سرخ پوش اصلا دوست ندارند که چنین وصله ای به بازیکن آن بچسبد.

این اظهار نظر علی فتح الله زاده خیلی زود با واکنش خانواده مهدوی کیا همراه شد تا جایکه هادی مهدوی‌کیا گفت:

خاندان مهدوی‌کیا همه پرسپولیسی تیر هستند و هیچوقت بحث رفتن مهدی به استقلال مطرح نشده است.

و اما خود مهدی مهدوی‌کیا که به هیچ وجه تمایلی نداشت در این رابطه صحبت کند مثل همیشه با متانت و ادب مثال زدنی اش گفت:

دوست ندارم راجع به این مسایل حرف بزنم. من در تمام این سال‌ها یکی دو بار بیشتر آقای فتح‌الله‌زاده را ندیده ام.

البته فتح الله زاده خیلی زود اشتباه و یا به اصطلاح سوتی خود را پس گرفت و گفت:

این یک اشتباه لپی بود که من مرتکب شدم. منظورم از آن بازیکن پرسپولیسی که با استقلال قرارداد بسته بود، علی کریمی بود نه مهدوی کیا. به خاطر این اشتباه از خانواده مهدوی کیا عذرخواهی می کنم.

صرف نظر از اینکه این اشتباه عضو هیئت مدیره استقلال عمدی بوده باشد یا غیر این سوال پیش می آید که الان چه ضرورتی دارد که او درباره باشگاه پرسپولیس و مهدوی کیا و حتی علی کریمی چنین اظهار نظری داشته باشد؟

فتح الله زاده در این سالهای که از استقلال به دور بوده به هر دری زده که بار دیگر به عنوان مدیر عامل باشگاه انتخاب شود. او استاد جذب بازیکنان گران قیمت و سرشناس بوده و تیم های دوران او همواره لقب استقلال کهکشانی را داشته اند و به نظر می رسد که می خواهد به هواداران این پیام را بدهد که اگر بازهم مدیر عامل شود خریدهای بزرگی در راه خواهد بود.

حتی اگر منظور حاجی محبوب آبی پوشان هم این باشد بازهم زمان مناسبی را براین این اظهار نظر خود انتخاب نکرد. شفقنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد