دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۸۴۶۳
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۹
آتش سوزی موجب نابودی هزاران شی تاریخی و فرهنگی شده که در طول چندین دهه با دقت برای نمایش در موزه جمع آوری شده بودند
به گزارش بدر پرس ، براساس آخرین خبرهای بدست آمده، بیش از 85 هزار شی که قدمت برخی از آن ها به قرن نوزدهم می رسید، به سبب آتش سوزی در انبار موزه چین در آمریکا نابود شدند.
مقامات موزه چین در آمریکا اعلام کردند که آتش سوزی بزرگ در ساختمان چاینا تاون که محل نگهداری آثار این موزه است، موجب نابودی هزاران شی تاریخی و فرهنگی شده که در طول چندین دهه با دقت برای نمایش در موزه جمع آوری شده بودند. نانسی یائو، رئیس موزه چین در آمریکا همچنین عنوان کرد که 100 درصد مجموعه های متعلق به موزه به غیر از آنچه هم اکنون در حال نمایش است در پی این آتش سوزی از بین رفته اند. آتش سوزی در ساختمان چاینا تاون که علاوه بر انبار موزه چین، یک مرکز فرهنگی مهم برای چینی ها در آن منطقه است، 10 مصدوم برجای گذاشت. این موزه محل نگهداری اشیای تاریخی و فرهنگی مرتبط با مهاجرت چینی ها به آمریکا بوده که شامل لباس های قدیمی، دست نوشته های قدیمی، اولین بلیت های کشتی سفر به آمریکا و غیره بود.
برچسب ها: موزه چین ، آمریکا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد