عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۸۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
تشکیل کارگروه ویژه انتخابات در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال
فدراسیون فوتبال از تشکیل کارگروه ویژه انتخابات در کمیته اخلاق این فدراسیون خبر داد.
فدراسیون فوتبال از تشکیل کارگروه ویژه انتخابات در کمیته اخلاق این فدراسیون خبر داد. کارگروهی که به نظر می‌رسد در نتیجه رصد دقیق تحولات انتخابات فدراسیون فوتبال از سوی رسانه‌ها شکل گرفته است.

به گزارش بدر پرس به نقل از  ایسنا، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره انتشار برخی اخبار پیرامون فرآیند برگزاری انتخابات مجمع فدراسیون فوتبال در25 اسفندماه عنوان کرد: برخلاف برخی مباحث منتشره تا به این لحظه موضوع فرم سفید در فرآیند انتخابات وجود نداشته است. علاوه بر این، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با تعیین کارگروه ویژه جهت رصد دقیق کلیه امور مرتبط با انتخابات، مباحث قانونی را مد نظر داشته و با کوچکترین تخلف انتخاباتی در هر سطح برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

وی افزود: در فدراسیون فوتبال و مجمع عمومی که منشاء گرفته از تصمیماتی بر اساس خرد جمعی است، به روی مدیران شایسته و مقبول همواره باز است. لذا طرح مباحث شبهه افکن در بین جامعه فوتبال جایگاهی ندارد.

به گزارش ایسنا، تشکیل کارگروه انتخابات در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نشانه‌ای خوبی برای جلوگیری از هرگونه شائبه درباره برگزاری انتخابات حساس فدراسیون فوتبال است. موضوعی که با رصد و پیگیری دقیق خبری رسانه‌ها اتفاق افتاده و قطعا به شفاف‌سازی فضای انتخابات فدراسیون فوتبال کمک شایانی  خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد