دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۸۸۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: متخلفی که خود را سلطان کوه می‌نامید به دست یگان حفاظت استان بوشهر در منطقه شکارممنوع کوه‌ مُند دستگیر شد.
به گزارش بدر پرس به نقل از رکنا ، محیط‌بانان بوشهر موفق به دستگیری یک شکارچی متخلف که خود را سلطان کوه نامیده بود شدند.

 فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: متخلفی که خود را سلطان کوه می‌نامید به دست یگان حفاظت استان بوشهر در منطقه شکارممنوع کوه‌ مُند دستگیر شد.

سید احسان موسوی افزود: در پی پایش و گشت و محیط بانان در منطقه شکارممنوع کوه‌ مند و بر اساس اطلاعات به دست آمده مبنی بر حضور تعدادی شکارچی در منطقه در فصول ممنوع، مأموران یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست و پاسگاه محیط‌بانی شهید بیرامی کوه‌ مند در مأموریتی مشترک و غافلگیرانه توانستند متخلفی را که خود را سلطان کوه به همه معرفی می‌کرد همراه با مقادیری گوشت دستگیر کنند.

او ادامه داد: این متخلف پس از تنظیم صورتجلسه به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر عنوان کرد: این فرد چندین سابقه تخلف زیست محیطی دارد و در محاکم قضایی نیز محکوم شده است.

موسوی گفت: طبق اطلاعات به دست آمده، این متخلف سلاح غیرمجاز دارد و سلاح خود را در کوه مخفی کرده که جستجو برای پیدا کردن سلاح و دیگر ادوات او در منطقه ادامه دارد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر هم بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل زادآوری حیات وحش از دوستداران طبیعت تقاضا می‌شود بدون هماهنگی وارد مناطق حفاظت شده نشوند.

به گزارش بدر پرس ، فرهاد قلی نژاد گفت: طبیعت نیاز به حمایت عمومی مردم دارد و بر اساس اصل ۵۰ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران حفظ محیط زیست وظیفه‌ای است که برعهده عموم مردم گذاشته شده است
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد