دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۸۹۱۵
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
به گزارش بدر پرس به نقل از رکنا ، محسن هاشمی گفت : امروز (3 اسفند ماه ) برای انجام تست کروناویروس به بیمارستان مراجعه خواهم کرد.
 
محسن هاشمی : امروز برای  انجام تست کروناویروس به بیمارستان می روم / سه عضو دیگر شورای شهر نیز باید  آزمایش بدهند

روز سه شنبه دیدار مردمی بین مسئولان شورای شهر با حضور محسن هاشمی ، احمد مسجد جامعی ، حسینی میلانی و رئیس روابط عمومی شورای شهر تهران در منطقه 13 با حضور شهردار منطقه برگزار شد. حال مشخص شده است که شهردار منطقه 13 مشکوک به ابتلا به کروناویروس است. در این شرایط افرادی که در این مدت با شهردار منطقه 13 در ارتباط بودند نیز باید مورد آزمایش قرار بگیرند.

محسن هاشمی ، رئیس شورای شهر تهران گفت : "در حال حاضر در خانه هستم. امروز برای انجام تست کروناویروس به بیمارستان مراجعه خواهم کرد."

وی با تاکید بر اینکه نتیجه تست کرونا بعد از 48 ساعت مشخص می شود گفت : "در حال حاضر علائم کروناویروس را ندارم ولی برای اینکه اطمینان حاصل شود   به بیمارستان مراجعه و  تست خواهم داد. "

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به دیدار مردمی در منطقه 13 با حضور شهردار این منطقه گفت: "به دلیل اینکه چند تن از اعضای شورای شهر نیز در این نشست مردمی همراه بودند درحال بررسی  لغو جلسه شورای شهر در یکشنبه هستیم تا مشخص شود که وضعیت سلامت اعضای شورا در چه شرایطی است."

گفتنی است ، دیگر اعضای شورای شهری که روز سه شنبه در دیدار مردمی با محسن هاشمی در منطقه 13 حضور داشتند نیز باید این آزمایش را انجام دهند این افراد احمد مسجد جامعی ، آرش حسینی میلانی ورئیس روابط عمومی شورای شهر بودند
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد