دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۸۹۶۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
یلدا در اولین نمایش اروپایی خود در هفتادمین جشنواره برلین به نمایش در آمد و با استقبالی فوق العاده روبرو شد.
به گزارش بدر پرس به نقل از  خبرگزاری برنا؛ یلدا در اولین نمایش اروپایی خود در هفتادمین جشنواره برلین و در بخش رقابتی نسل روز ۲۳ فوریه چهارم اسفند ماه در سالن اصلی زو پالاس ( کاخ جشنواره در زمان آلمان غربی) با حضور مسعود بخشی نویسنده و‌کارگردان و بهناز جعفری، بابک کریمی و فرشته حسینی بازیگران فیلم به نمایش در آمد و با استقبالی فوق العاده روبرو شد. 

بلیطهای ۹۰۰ صندلی سالن در دو ساعت به فروش رسیده بود.مسعود بخشی در سخنانی پیش از نمایش یلدا با سپاس از مردم و زنان ایرانی گفت همیشه از آنها آموخته که امیدوار و صبور و مومن باشد.

یلدا پنج نمایش دیگر در روزهای ۲۵ فوریه( سالن کوبیکس) ۲۶ و ۲۸فوریه( اورانیا)و ۲۹ فوریه( سینه مکس ۱)در جشنواره برلین خواهد داشت .این فیلم همچنین در روزهای ۲۱ فوریه(سالن سیمون بلیوار) و ۲۲ فوریه( سالنهای سینه مکس ۱۰و کوبیکس ۸) سه نمایش در بازار فیلم خواهد داشت که توسط پخش کننده و فروشنده جهانی فیلم پیرامید اینترنشنال برای خریداران ترتیب داده شده است. 

 یلدا توسط علی مصفا با مشارکت موسسه مستقل هنری بن گاه( مسعود و محمود بخشی) و حمایت ایرج تقی پور و بنیاد فارابی تهیه شده و صدف عسگری، بهناز جعفری، بابک کریمی، فرشته صدر عرفایی، فرشته حسینی و آرمان درویش ایفاگر نقشهای اصلی آن هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد