دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۸۹۷۱
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
آنتونی استوکس : طبق بند های قرارادم باشگاه حق جریمه مرا ندارد ؛ تا زمانی که خطر کرونا در ایران وجود دارد برنخواهم گشت
مهاجم ایرلندی پرسپولیس هیچ تصمیمی برای بازگشت به تمرینات این تیم ندارد استوکس در ادعایی جنجالی عنوان کرد باشگاه پرسپولیس با وجود بندهای مندرج در قراردادش حق جریمه او را ندارد.
رفتار استوکس هر روز بیشتر از دیروز روی اعصاب هواداران پرسپولیس است به ویژه آنکه او نه تنها قصدی برای برگشت به ایران ندارد.
بلکه هر روز با انتشار استوری های حاشیه سازش از حضور غیر حرفه ای اش در کلوپ های شبانه و … به جای حضور در تمرینات پرسپولیس، پرسپولیسی ها را بیش از بیش عصبانی می کند.

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی پرسپولیس که قرار بود جمعه هفته گذشته از سفر دبی برای حضور در تمرینات پرسپولیس بازگردد فعلا به تهران نیامده است تا یحیی گل محمدی مجبور به ارسال پرونده غیبت این بازیکن به کمیته انضباطی باشگاه شود.

با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس بطور مرتب با مدیر برنامه های آنتونی استوکس در ارتباط هستند تا بتوانند مهاجم خود را راضی به بازگشت از دبی کنند.

آنها به مهاجم ایرلندی خود اعلام کرده اند بابت غیب در تمرینات و بازی های رسمی پرسپولیس جریمه خواهد شد اما استوکس هیچ توجهی به تهدیدات باشگاه مبنی بر جریمه‌اش ندارد.

وی در آخرین گفتگوی خود با مدیربرنامه هایش اعلام کرده فعلا قصدی برای بازگشت به تهران ندارد و تهدیدات باشگاه را نیز نمی پذیرد. استوکس معتقد است باشگاه پرسپولیس با وجود بندهای مندرج در قراردادش حق جریمه او را ندارد و این بازیکن تا زمانی که ویروس کرونا در کشور وجود دارد می تواند به تعطیلات خود ادامه دهد!

ادعایی که مسئولان باشگاه پرسپولیس نپذیرفته اند اما هنوز هم قصدی برای ارجاع پرونده او به کمیته انضباطی فیفا برای اعلام شکایت رسمی از استوکس ندارند.

پی نوشت : رفتار استوکس هر روز بیشتر از دیروز روی اعصاب هواداران پرسپولیس است به ویژه آنکه او نه تنها قصدی برای برگشت به ایران ندارد ، بلکه هر روز با انتشار استوری های حاشیه سازش از حضور غیر حرفه ای اش در کلوپ های شبانه و … به جای حضور در تمرینات پرسپولیس، پرسپولیسی ها را بیش از بیش عصبانی می کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد