دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۸۹۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
دستگاه پالس اکسی متر پرتابل و انگشتی را می توان از مهم ترین دستگاه های دنیای پزشکی نام برد. این دستگاه را با اسم اکسیژن سنج خون نیز معرفی می کنند.
به گزارش بدر پرس:نکته ی جالب توجه این است که دستگاه پالس اکسی متر پرتابل و انگشتی ابزاری است که به وسیله ی آن فرد متخصص قادر است تا درصد اشباع اکسیژن خون فرد را اندازه بگیرد. دستگاه پالس اکسی متر پرتابل و انگشتی در یک حرکت سریع و مهم ملوکول های هموگلوبین های مخلوط شده با اکسیژن های درون بدن فرد را خیلی دقیق اندازه می گیرد و به طور درصدی آن را نشان می دهد. هنگامی که  سطح اکسیژن خون فرد کم می شود لفظا گفته می شود شخص دچار هایپوکسمی شده است. بهترین روش برای اگاهی ار این مریضی این است که توسط دستگاه پالس اکسی متر پرتابل و انگشتی از بروز بیماری مطلع شده و پیش گیری کرد. لازم به ذکر است که این دستگاه در سال ۱۹۸۰ ساخته شد و در حال حاضر این راه یک راه بسیار کارامد و بهینه به حساب است. نحوه ی کارکرد این وسیله به این گونه است که انگشت اشاره را درون دستگاه قرار می دهیم با نور مادون قرمز ساطع شده از دستگاه با عبور از بافت ها و بعد از بازتاب به وسیله ی گیرنده ی این نور مادون قرمز یا آی آر دریافت می شود و بعد از آن با یک محاسبه ی لگاریتمی مقدار اکسیژن اشباع خون را به درصد بیان می نماید.

 همان طور که مستحضر هستید دستگاه پالس اکسی متر پرتابل و انگشتی یکی از تجهیزات پزشکی است که به وسیله ی کمپانی ها ی متفاوت و در مدل های مختلفی تولید می شود از این رو تنوع زیادی در قیمت آن وجود دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت دستگاه پالس اکسی متر پرتابل و انگشتی با ما تماس بگیرید(بهادری09120720519).
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد