دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۹۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
روند بستری در بیمارستان های قم صعودی است.
 علی ابرازه قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر 840 بیمار کرونایی در بیمارستان های قم بستری هستند و همچنان روند بستری در بیمارستان های قم صعودی است.

قائم مقام علوم پزشکی قم از بستری شدن 840 بیمار کرونایی در قم خبرداد که خوشبختانه از روز گذشته تا امروز 85 نفر بهبودی کامل یافتند.

به گزارش سلام نو به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر علی ابرازه قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: همچنان روند بستری در بیمارستان های قم صعودی است و از مردم خواهش می کنم که بهداشت فردی را رعایت کرده و قرنطینگی خانگی را جدی بگیرند.

وی افزود: سیر صعودی تا زمانی ادامه می یابد که مردم مسائل بهداشتی را رعایت نکنند و اگر خود مردم به این امر توجه داشته باشند، قطعا شاهد سیر نزولی خواهیم بود.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم بیان کرد: در حال حاضر 840 نفر در بیمارستان های کامکار، فرقانی، امام رضا(ع)، علی ابن ابیطالب(ع) و شهید بهشتی بستری و طی 24 ساعت گذشته نیز 85 نفر با بهودی کامل از این مراکز مرخص شده اند.

وی گفت: هیچ بیماری با مشخصه کرونا به بیمارستان شهدای نیروگاه مراجعه نکرده است، و مادران باردار و دیگران می توانند به راحتی از خدمات این بیمارستان استفاده کنند.

وی اظهارکرد: به منظور کاهش بار مراجعات به اورژانس های بیمارستانی، 13 مرکز جامع خدمات سلامت در استان قم فعال شده که 16 ساعت در شبانه روز خدمات رسانی کرده و بیماران می توانند به جای مراجعه به اورژانس های بیمارستانی به این مراکز مراجعه کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد