دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۹۱۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱

در این تحقیقات که در بیمارستان بیماری های عفونی دانشگاه مارسی انجام شد، کسانی که علائم کووید ۱۹ داشتند، حضور یافتند.
 آزمایش موفقیت آمیز داروی ضد کرونا در فرانسه  آزمایش موفقیت آمیز داروی ضد 

به گزارش بدر پرس،دانشمندان فرانسوی آزمایشات موفقیت آمیز داروی ضد ویروس کرونا را انجام دادند.

خبرگزاری فرانسه در این باره گزارش داد که تحقیقات مربوطه متخصصین در International Journal of Antimicrobial Agents منتشر شده است.

در این مقاله در خصوص تجربیات بالینی درمان موثر عفونت با ترکیبی از داروهای ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین شرح داده می شود که اثربخشی آن توسط بسیاری از پزشکان به ویژه چینی تایید شده است.

در این تحقیقات که در بیمارستان بیماری های عفونی دانشگاه مارسی انجام شد، کسانی که علائم کووید ۱۹ داشتند، حضور یافتند. در بین آنها ۱۶ نفر گروه کنترل را تشکیل داده و درمان آنتی بیوتیک داشتند. سایر ۱۴ نفر طی ده روز هیدروکسی کلورین  دریافت کردند و ۶ نفر از آن ها به آزیترومایسین اضافی هم در درمان داشتند.

در نتیجه این درمان در روز پنجم بیمارانی که هیدروکسی کلورین و آزیترومایسین مصرف کرده بودند درمان شدند. همچنین در روز نهم یکی از بیماران گروه کنترلی که تا روز هفتم آزیترومایسین دریافت نکرده بود، بهبود یافت.

نویسندگان این مقاله خاطر نشان می کنند که نتایج دریافت شده توسط آنها اولیه بوده اما امیدوارکننده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد