دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۹۲۳۱
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس سراسر کشور، آموزش مدارس مجتمع امام حسین (ع) فولاد خوزستان به صورت مجازی ادامه دارد.
به گزارش بدر پرس و به نقل از نظرعلی کیانی مدیر مجتمع آموزشی امام حسین (ع) فولاد خوزستان، به دنبال شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، ستاد پیشگیری از بیماری کرونا در موسسه آموزشی پیشگامان فولاد خوزستان تشکیل شده و نسبت به تدوین برنامه‌‌ ریزی آموزش اقدام شد.  

کیانی گفت: با تشکیل ستاد و برنامه ریزی برای مقاطع تحصیلی، آموزش بصورت مجازی آغاز و تعطیلات، معلمان را از وظایفشان غافل نکرد. 

همچنین با فعال شدن آموزش های مجازی از سنگینی هراس و دلواپسی خانواده ها برای فرزندان کاسته شده است. آموزش های دانش آموزان و ارتباطی منظم میان دانش آموزان و معلمان ایجاد شده و معلمان مدارس امام حسین (ع) با ابتکار شخصی، در تداوم امر آموزش و برقرای ارتباط مجازی با دانش آموزان با ارائه تکالیف و رفع اشکال دروس و برقراری کلاس ها برخط، عرصه تعلیم و تریبت را فعال کرده اند. 

وی با اشاره به اولویت سلامت دانش‌آموزان افزود: برای کاهش دغدغه‌ی خانواده‌ها از بیماری کرونا سعی کردیم، آموزش های مجازی در خانه و پیگیری امر تعلیم و تربیت به  تجربه ای شیرن برای خانوداه ها و دانش آموزان تبدیل شود و امید و همدلی را میان اولیا و مربیان ایجاد کنیم. تلاش می شود با آموزش‌های مجازی، عقب افتادگی درسی دانش‌آموزان جبران شود. 

تا عادی شدن شرایط و اعلام عمومی، آموزش‌های مجازی ادامه دارد. همچنین سعی می‌شود آموزش‌ها طوری ارائه شود که علاوه بر جذابیت به پیشبرد اهداف آموزشی کمک شود. 

مدیر مجتمع امام حسین (ع) آموزش مجازی با کیفیت را یک ضرروت دانست و گفت: ایجاد کانال درسی برای تمامی دانش آموزان بصورت پایه و رشته بصورت جداگانه، فیلم برداری از تدریس دبیران در کلاس، تهیه آزمون های مباحث تدریس شده، تصحیح و تحلیل آزمون ها و ارائه بازخورد به والدین، ارائه خدمات پرورشی، مهارتی، ورزشی و بهداشتی به صورت مجازی، ارسال تکلیف روزانه در سایت مدرسه، برگزاری آزمون های برخط، برگزاری کلاس برخط همراه با پرسش و پاسخ، ارسال فیلم آموزشی برای دروس عملی هنر، کار و فناوری در کانال، ارسال نماهنگ و بروشور و پیشگیری از بیماری کرونا در کانال خانواده ها ، ارتباط مستمر معاونان مدرسه با خانواده ها، بررسی حضور و غیاب دانش آموزان، تشکیل جلسه مجازی با دبیران به منظور تبادل نظر و برنامه ریزی آموزش در ایام تع
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد