دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۹۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
ساری - بدر پرس - آمار بیماران کرونایی در مازندران پس از حدود یک ماه روند نزولی ، بار دیگر طبق آمار دانشگاه علوم پزشکی این استان روند افزایشی به خود گرفت و تعداد بیماران جدید بستری از آمار ترخیصی‌ها پیش افتاده است.

به گزارش بدر پرس به نقل از ایرنا ، بر اساس آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، در دوره زمانی ۲۴ ساعت گذشته ۹۳ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های تحت مدیریت این دانشگاه بستری  و در همین مدت ۶۵ بیمار پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شدند.
در حالی آمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، یکی از ۲ دانشگاه علوم پزشکی استان ، به  دلیل عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عادی سازی رفتاری نسبت به ویروس کرونا روند افزایشی به خود گرفت که از سوم فروردین ماه سال جاری تا ۱۱ اردیبهشت روند کاهشی داشت.
پیش از این دانشگاه علوم پزشکی بابل ، یکی دیگر از دانشگاه های علوم پزشکی در مازندران هم از افزایشی شدن آمار بستری بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان های زیر مجموعه این دانشگاه پس از دو هفته روند کاهشی خبر داده بود.

دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرده بود که تعداد بیماران بستری در بیمارستان های تحت مدیریت این دانشگاه در ۲۴ ساعت منتهی به ۱۱ اردیبهشت برای نخستین بار در دو هفته اخیر ۲۰ درصد افزایش یافته است و دوباره سه رقمی شده است.

بر اساس این گزارش ، در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان های این دانشگاه نیز ۲۴ بیمار بستری و ۲۰ بیمار نیز پس از بهبودی ترخیص شدند و مجموع بیماران بستری در بیمارستان های زیر پوشش این دانشگاه به ۱۱۲ نفر رسید.

افزایش آمار بیماران کرونایی در مازندران پس از ۲ هفته از آغاز فعالیت مشاغل کم خطر ، گمانه زنی در مورد  احتمال برگشت تعطیلی به این مشاغل و سخت گیری ها بیشتر به خصوص محدودیت های سفر را افزایش داده است.

نخستین بار ویروس کرونا در استان مازندران با شناسایی ۲ بیمار در شهرستان بابل در سی ام بهمن ماه شیوع یافت و پس از دو هفته آمار بیماران مشکوک بستری را به حدود ۲ هزار نفر رساند.

اکنون با افزایشی شدن دوباره روند بستری بیماران جدید کرونایی در بیمارستان های مازندران ، صحت گزارش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی که این استان را در زمره ۶ استان دارای بالاترین مبتلایان به کرونا و وضعیت قرمز قرار داده ، بیشتر مشخص می شود.نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد