دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۹۸۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۸
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با اشاره به کلنگ زنی پروژه عمرانی ساختمان آموزشی دانشگاه فرهنگیان خوزستان، گفت: خوابگاه پردیس فاطمه الزهرا (س) اهواز با زیربنای ۲ هزار متر مربع و اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

به بدر پرس به نقل از  روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان ،  علی قربانی در آیین افتتاح خوابگاه پردیس فاطمه الزهرا (س) و کلنگ زنی طرح عمرانی ساختمان آموزشی دانشگاه فرهنگیان خوزستان ، اظهار کرد: ساختمان آموزشی دانشگاه فرهنگیان به متراژ ۳ هزار متر مربع و به مساحت ۴ هزار و ۴۰۰ متر مربع است.
 در سال ۹۸ اعتبار پروژه ۵ میلیارد تومان در نظر گرفته شده که ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان آن تخصیص داده شده و تا یک ماه آینده مناقصه آن برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه درصورتی که اعتبار پروژه تامین شود طی ۱۲ تا ۱۵ ماه تکمیل می‌شود ، افزود: اعتبار نهایی تکمیل این پروژه حدود ۱۲ میلیارد تومان خواهد شد. 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان در پایان تصریح کرد: خوابگاه پردیس فاطمه الزهرا (س) اهواز با زیربنای ۲ هزار متر مربع و محوطه ۲ هزار متر مربع افتتاح شد که اعتبار ساخت این پروژه بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

گفتنی است ، در این مراسم خنیفر مقام عالی دانشگاه فرهنگیان کشور ، شریعتی استاندار خوزستان ، قربانی مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان و مودت مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان حضور داشتند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد