دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۹۸۳۳
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
در آیینی با حضور مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و جمعی از مدیران و مسئولان،  مرکز طب صنعتی معاینات ادواری کارکنان شرکت افتتاح و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. 

به گزارش بدر پرس به نقل ازروابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در این آیین که امروز چهارشنبه (هفتم خردادماه) در محل این مرکز در شهرک قائم برگزار و جمعی از مدیران ارشد شرکت و دکتر دهقان رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و کارشناسان آن مرکز  نیز حضور داشتند مدیرعامل شرکت از تلاش ها و زحمات مدیران و مسئولان ذیربط در تحقق مراحل اجرایی و تجهیز این مرکز و همکاری موثر مدیران و مسئولان بهداشت و درمان صنعت نفت تقدیر و تشکر کرد. 

مهندس سید عبداله موسوی با اشاره به لزوم پیگیری برای توسعه خدمات این مرکز و تحت پوشش قرار دادن تمامی کارکنان شرکت، کیفیت ارایه خدمات را مورد تاکید قرار داد.

در این آیین مدیر منابع انسانی شرکت توضیح داد: ایجاد این مرکز در پی رهنمودها و حمایت های مستمر مدیرعامل محترم در دستور کار قرار گرفت و از مراکز مجهز طب صنعتی در سطح صنعت نفت در استان خوزستان است.

فرشید ممبینی گفت: مرکز طب صنعتی معاینات ادواری کارکنان شرکت دارای بخش های پزشکی، پرستاری، بهداشت حرفه ای، دندان پزشکی، بینایی و شنوایی سنجی، تست ریه، روانشناسی و تغذیه می باشد که در گام نخست به کارکنان قرارداد مدت موقت خدمات ارایه می کند. 

وی با اشاره به تلاش ها و پیگیری های به عمل آمده از سوی  فوریت های پزشکی شرکت اظهار کرد: هم اینک طرح توسعه این مرکز به عنوان مرکز متمرکز طب صنعتی شرکت با هدف تحت پوشش قراردادن مجموعه کارکنان نیز در دست اقدام می باشد.
 
ممبینی یادآور شد: این مرکز با همکاری  بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز فعالیت می کند و از زیر مجموعه های فوریت های پزشکی شرکت است. 

در ادامه مدیرعامل و حاضران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، از بخش های مختلف مرکز بازدید و ضمن توضیحات خانم پریسا قاسمی رئیس فوریت های پزشکی شرکت، مسئولان هر بخش نیز گزارشی از امکانات، ظرفیت ها و نحوه  ارایه خدمات به مراجعان ارایه دادند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد