دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز در دادگاهی علنی از خود در برابر شکایت دادستانی تهران و چند شاکی خصوصی دفاع می کند.
احمد توکلی در مصاحبه تلفنی با خبرگزاری صدا و سیما گفت‌: این جلسه ساعت 10 در شعبه 78 دادگاه کیفری استان تهران آغاز شده است.


این دادگاه در پی شکایت چند شاکی خصوصی از جمله سعید مرتضوی، محمدرضا رحیمی، اسفندیار رحیم مشایی، حمید بقایی و علی اکبر جوانفکر از احمد توکلی تشکیل شده است.


دادستان تهران نیز با استناد به مطالب منتشر شده در سایت الف شکایتی مطرح کرده که قرار است در‌‌ این جلسه دادگاه به این موضوع نیز رسیدگی شود.


توکلی چند روز پیش در جلسه علنی مجلس درباره این شکایت ها گفته بود: بنده به علت انعکاس کامنت‌هایی که مردم در سایت «الف» در انتقاد از قوه قضائیه، رئیس‌ جمهور، دولت وقت و نماینده مجلس شورای اسلامی قرار دادند از طرف دادستان تهران به فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری اسلامی، نشر مطالب خلاف واقع و اهانت به مقامات متهم شده‌ام و این کار دادستان، طبق مقررات قانونی انجام شده و همچنین در کیفرخواست شکایت آقایان خرم‌آبادی، صالحی‌امیری، مشایی، بقایی، مرتضوی، رحیمی و جوانفکر پذیرفته شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد