دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۹۸۵۹
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴

​خبر قتل رومینا دختر ۱۳ ساله به دست پدرش آنقدر تکان‌دهنده است که هنوز هم در باور نمی‌گنجد؛ ماجرایی که از عشق کودکانه یک دختربچه و البته سهل‌انگاری و غفلت محبوب ۲۶ ساله او شروع شده و به مرگ تراژیک و خونین رومینایی می‌انجامد که سرشار از زندگی است. پدر و معشوق هرکدام سهمی را در این ماجرا بر عهده دارند. چه مردی که فرزندش را از سر تعصبات کور می‌کشد چه جوان بالغی که عنان زندگی و قلب دختر را به دست می‌گیرد.

روز اول خرداد ماه رومینا شرفی دختر ۱۳ ساله تالشی در روستای سفید سنگان بخش حویق با ضربات داس به دست پدر خود کشته می‌شود. قتلی که در زمره قتل‌های ناموسی قلمداد شده و علت آن عشق دختر به یک مرد بزرگسال ۲۶ ساله و فرار با او بوده است.

اما و اگر‌ها زیاد است. بهمن خاوری دوست رومینا گفته قصد ازدواج با دختر را داشته است و به دلیل نارضایتی از خانواده به او پناه برده و باهم فرار می‌کنند. او عنوان می‌کند که دلیل اصلی مخالفت خانواده رومینا تفاوت‌های مذهبی بوده است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد