دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۹۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
فاصله گذاری اجتماعی در بخش هوایی داخلی این روزها همزمان با افزایش تعداد مسافران و عدم رعایت آن به یکی از مهم‌ترین دغدغه های مردم تبدیل شده است.

به گزارش بدر پرس، همزمان با باز شدن ترددهای بین استانی و افزایش سفرها در بخش هوایی میزان پروازها در بخش داخلی  افزایش یافته و این خود باعث نگرانی برخی از مسافران شده است. 

بر اساس گفته شاهدان عینی در پروازهای داخلی مسافران با همان شرایط قبل کرونا در کنار همدیگر نشانده میشوند و هیچ توجه ای به رعایت قانون فاصله گذاری اجتماعی نمیشود و تنها سود شرکتهای هواپیمایی در نظر گرفته میشود.

این گزارش حاکیست چندی پیش یکی از پزشکان متخصص که در یکی از پروازهای داخلی حضور داشت و به این عدم رعایت فاصله گذاری معترض شد که با بی احترامی از آن پرواز خارج گردید.


براساس این گزارش  محمد اسلامی وزیر راه وشهرسازی چندی  پیش برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی  اعلام کرده است تنها ۶۰ درصد از ظرفیت صندلی‌های هواپیما باید پر شود.در حالی  که در روزهای پایانی هفته به طور معمول تمامی صندلی های هواپیما ها در پروازهای داخلی پر می شود این در حالی است که باید این مصوبه هرچه سریعتر در تمامی بخش های هوایی کشور رعایت شود اما هنوز به صورت کامل ابلاغ نشده است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد