دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۰۰۲۹
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از توسعه همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی این شرکت با دانشگاه صنعتی شاهرود خبر داد.
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس مهدی عرشیان افزود: همکاری میان ملی حفاری و دانشگاه صنعتی شاهرود از سال 1389 در حوزه حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی کلید خورد.

وی اظهار کرد: تاکنون پنج عنوان پایان نامه تحصیلات تکمیلی انجام و یک پروژه دکتری در حوزه علوم ژئو مکانیک در مراحل اجرا قرار دارد.

عرشیان گفت: هم اکنون این شرکت و دانشگاه شاهرود در بخش های علمی زمین شناسی، زئومکانیک، و سیالات حفاری همکاری دارند و این دانشگاه مجری طرح کلان پژوهشی کاربرد ژئومکانیک در اکتشاف منابع هیدروکربوری و فناوری های  نوین حفاری و مهندسی نفت در چاه های اکتشافی می باشد.

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران افزود: در راستای توسعه همکاری ها با این مرکز آموزش عالی به تازگی تفاهمنامه همکاری علمی، آموزشی پژوهشی با هدف رفع نیازهای موجود در صنایع و به ویژه صنعت حفاری امضاء و مبادله شد.

وی با اشاره به اینکه این تفاهمنامه که به امضای مهندس سید عبداله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و دکتر محمد مهدی فاتح رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود رسیده است بر بهره گیری بهینه از ظرفیت های دو مجموعه و  همیاری در برگزاری دوره های کارآموزی برای دانشجویان دانشگاه تاکید دارد.

تعریف و اجرای پایان نامه های تحصیلات تکمیلی مورد نیاز و حمایت مالی از آنها، امکان استفاده متقابل از تجهیزات تحقیقاتی ( آزمایشگاهی و کارگاهی) در پیشبرد پروژه های شرکت، بازدیدهای متقابل و همکاری در بخش های فنی و مهندسی جهت اجرای پروژه های تحقیقاتی مورد نیاز طرفین از دیگر محورهای موضوع تفاهمنامه اخیر به شمار می آید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد