عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۵۰۰۸۰
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
پرونده این نشریه به بررسی نقش سامانه نیما در بازگرداندن ارز به چرخه اقتصاد کشورمی پردازد.
بدر پرس:سامانه نیما نقشی مهم در تأمین ارز موردنیازکشور داشته و توانسته است تعادل مناسبی میان صادرات و واردات برقرار کند.
اگرچه در ابتدا، ابهامات فراوانی درباره فعالیت این سامانه وکارآمدی آن وجود داشت؛ اما نیما توانست به تدریج جایگاهش را به عنوان یک ابزار مهم در سیاست های ارزی کشورتثبیت کند.
پس از التهاب بازار و نوسان های شدید نرخ ارزکه گاه به چند هزار تومان در یک روز می رسید، سیاست ها و ابزارهای متعددی توسط دولت به کارگرفته شد تا تعادل به بازار بازگردد که از مهمترین آن ها سامانه نیما بود. این سامانه از طریق ساماندهی عرضه و تقاضای ارز در بخش تجارت خارجی توانست آرامش را به بازار ارز بازگرداند.

در این شماره از نشریه می خوانیم:

هادی قدیمی مدیرمسئول نشریه ارتباط ایران زمین: سال جاری سال آغاز عملیات ارزی بانک ایران زمین و اتصال به سامانه نیما و سال حمایت حداکثری از تولیدکنندگان داخلی در سایه منویات مقام معظم رهبری است.اکنون می توانیم با اطمینان بیشتری از تولیدکنندگان شایسته کشور حمایت کنیم و در سایه تداوم تحولات این نهاد مالی در سال جهش تولید تأثیرگذارتر از قبل بدرخشیم. ما باوجود تحریم های سخت اقتصادی، درحوزه تولید خوب رشد کرده ایم و استمرار این شرایط به حمایت بانک ها از تولیدکنندگان داخلی نیازمند است. نامگذاری سال جاری به نام جهش تولید از درایت رهبر معظم انقلاب و اهمیت حوزه تولید حکایت می کند و این مهم باید سرلوحه همه فعالان حوزه های اقتصادی و مالی قرار گیرد. ایران زمین نیز، اولویت نخست خود را حمایت از تولیدکنندگان قرار داده است.

در کنار این موارد، حوزه فناوری این بانک با درس گرفتن از ویروس کرونا برنامه های بسیار متنوع و راهگشاتری برای مشتریان فهیم خود تنظیم کرده است.

مدیرعامل بانک ایران‌زمین: آغاز عملیات ارزی و اتصال به سامانه نیما
معاون عملیات بانکی: ادامه رشد در حوزه تولید، به حمایت بانک ها وابسته است
معاون طرح و برنامه: سال 99 سال تداوم تحولات در بانک ایران زمین است
در رادیوآوای ایران زمین روی داد؛ تعداد شرکت کنندگان در مسابقات بانکی، به مرز 4000 نفر رسیده است
مساعدت بانک ایران زمین به ایتام تحت حمایت کمیته امداد
برگزاری مجامع استانی بانک ایران زمین
اقدام قابل تقدیر شهرداری تهران
گزارش اخبار استان ها ، مقاله،پرونده، گفتگو و مصاحبه با مدیران موفق
فن آوری، بانک های جهانی، دانستنی، مناسبتی، ایران شناسی، فرایند، سلامت، ایران زمین دررسانه ها، آشنایی با نحوه کاشت و پرورش گیاهان و صفحه هنرمندان ازدیگر قسمت های جذاب نشریه ارتباط ایران زمین است.
برای دریافت متن کامل شماره 25 نشریه ارتباط ایران زمین روی فایل pdf کلیک نمایید.....

فایلهای پیوست
ertebat iran zamin.pdf
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد