دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۰۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
در راستای اجرای طرح آجر به آجر انجام شد؛

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان دوشنبه ۱۶تیر۹۹ تفاهم نامه تکمیل هنرستان کشاورزی شبانه روزی سوسنگرد توسط اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان با حضور علی قربانی مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس، مرتضی موصلی مدیرکل کمیته امداد ، زدوار معاون مشارکت های مردمی و صالح پور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان امضا شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: بزرگترین سرمایه یک جامعه نیروی انسانی است که باید از کیفیت و آموزش لازم برخوردار باشد و اگر می‌خواهیم  شرایط جامعه تغییر پیدا کند و به سمت توسعه حرکت کنیم باید بر روی آگاهی جامعه سرمایه‌گذاری کنیم.

وی ادامه داد: مدرسه سازی و ایجاد فضای مناسب برای تحصیل یکی از مهمترین اقدامات در جهت آگاهی بخشی و سواد آموزی دانش آموزانی است که آینده جامعه را تشکیل می دهند.

قربانی ادامه داد: کسی که در راه مدرسه سازی قدم برمی دارد بر روی معرفت و انسان سازی سرمایه گذاری کرده و تا ابد ادامه خواهد داشت.

مدیرکل نوسازی مدارس ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز گفت: طرح آجر به آجر برای حضور همگانی مردم از دانش آموز ابتدایی گرفته تا بزرگترین خیرین مدرسه ساز برای شرکت در امر مدرسه سازی ایجاد شده است ، پیگیری برای حضور سایردستگاه ها در طرح آجربه آجر از جمله اقدامات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان می باشد.

وی در ادامه بیان کرد: در همین راستا تفاهم نامه ای فی مابین اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان منعقد شد که در آن کمیته امداد متعهد شد هنرستان کشاورزی شبانه روزی را در شهرستان دشت آزادگان تکمیل و تجهیز نماید.

قربانی در پایان ضمن تقدیر از مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان گفت: بر اساس این تفاهم نامه در شهرستان دشت آزادگان تکمیل هنرستان کشاورزی شبانه روزی سوسنگرد با مساحت هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال که سهم خیر ۱۶ میلیارد ریال بهمراه تامین هزینه ۵۰ درصدی از خرید تجهیزات و سهم دولت ۸۴ میلیارد ریال می باشد.

گفتنی است : ۷ فضای آموزشی با ۵۱ کلاس درس تا پایان امسال در شهرستان دشت آزادگان به بهره برداری خواهد رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد