دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۰۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
بدر پرس- تهران - دومین کنکور سراسری کشور در شرایط شیوع کرونا، از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه در مقطع کارشناسی ارشد  برگزار شد. ۳۲۱ هزار و ۵۰۴ داوطلب در ۵ گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و دامپزشکی در این رقابت شرکت کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بدر پرس که خود از شرکت کنندگاه این آزمون در مجتمع ولایت دانشگاه آزاد اسلامی /تهران مرکز بود از عدم رعایت فاصله اجتماعی بین شرکت کنندگان حاضر در آزمون خبرداد.

این گزارش حاکیست:فاصله صندلی های افراد کمتر ازیک متر در هر کلاس بود و تنها شانس برخی شرکت کنندگان غیبت و عدم حضور برخی از افراد در آزمون بود .
همچنین هیچ محلول ضد عفونی در محل آزمون نبود و تنها برای مراقبین آزمون محلول دست آورده میشد.

بهر حال این نوع عدم رعایت اصول فاصله گذاری در آزمون کارشناسی ارشد که تعداد شرکت کنندگان آن از کنکور سراسری کمتر است نشان میدهد که بسیاری از صحبت های مسئولین نمایشی و تبلیغاتی است و تا عمل فاصله زیادی دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد