دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۰۲۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴

به گزارش بدر پرس: نظر با توجه به اینکه مجمع انتخاباتی فدراسیون روستایی و بازی های بومی و محلی به منظور انتخاب رئیس فدراسیون در سال۱۳۹۹ برگزار خواهد شد،  ثبت نام اولیه و ارائه مدارک مورد نیاز از تاریخ  ۱۱ مرداد لغایت ۲۵ مرداد ماه  ۱۳۹۹در محل دبیرخانه این فدراسیون آغاز گردیده است.

گزارش بدر پرس حاکیست:سعیدمقدم بقاء  دانش آموخته دکتری مدیریت ورزش است و در حال حاضر نایب رببس و عضو هیات رییسه فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی و از مدال آوران و مربیان با سابقه و بین المللی ورزش کبدی که روزگاری از ورزشهای بومی و محلی بوده میباشد با حضور در محل فدراسیون ثبت نام خود را قطعی کرد..

وی دارای بسیاری سوابق اجرایی و مدیریتی است که بنظر میرسد بتواند در جایگاه رییس فدراسیون روستایی و بازی های بومی و محلی نقشی کارساز و موثر داشته باشد. در گزارش های بعدی بیشتر از سوابق اجارایی/پژوهشی و ورزشی وی خواهیم گفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد