دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۰۵۶۹
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
    بدر پرس: بر اساس آخرین اطلاعات کسب شده با افزوده شدن تعداد ۳۳ نفر مبتلای جدید به کووئید ۱۹ آمار مبتلایان از ابتدای شیوع این ویروس به بیش از ۳۱۰۰ بیمار  در بهبهان رسیده  است . 

     همچنین بیش از ۴۰ بیمارمثبت قطعی در حال حاضر در بیمارستانهای وابسته به دانشکده علوم پزشکی بهبهان  بستری می باشند    . ۳۶۰ نفر نیز تحت مراقبت خانگی و با حمایت پرسنل بهداشت و درمان به صورت قرنطینه در منزل تحت مداوا هستند. با افزوده شدن سه فوتی جدید در بهبهان که یک جوان ۳۰ ساله نیز در بین درگذشتگان است، آمار قربانیان این ویروس مهلک به ۱۲۰ نفر رسید.  

    وضعیت کرونا در بهبهان قرمز و خطرناک اعلام شده است. بکار بستن  نکات بهداشتی و استفاده مناسب از ماسک و رعایت  فاصله اجتماعی تنها راهکارهای مقابل بااین ویروس مرموز به شمار می روند . نظر به عدم امید به تولید واکسن  در آینده نزدیک و  تاکید مقامات کشوری در تسهیل فعالیتهای اقتصادی ، اداری و آموزشی، شهروندان برای در امان بودن از این ویروس لزوما باید بر حفاظت فردی از جان خویش متمرکز شده و زنجیره ابتلا  و گسترش شیوع این ویروس مرگبار  را قطع نمایند.  

        خبرنگار بهبهان . محمد خلیجی
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد