دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۰۷۴۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۶
رئیس اداره مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت ملی حفاری ایران به عنوان یکی از سه کاندیدای جایزه بین المللی مدیریت دارایی(IAM) انتخاب شد.
انتخاب یکی از متخصصان شرکت ملی حفاری ایران به عنوان یکی از سه کاندیدای جایزه بین المللی مدیریت دارایی

 

رئیس اداره مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت ملی حفاری ایران به عنوان یکی از سه کاندیدای جایزه بین المللی مدیریت دارایی(IAM)  انتخاب شد. 

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران سید علی سیدی پور که در سمت مشاور مدیرکل نظام مدیریت دارایی های فیزیکی وزارت نفت نیز انجام وظیفه می کند در شمار متخصصان پرتلاش این شرکت و صنعت نفت است. 

این جایزه هر سال از سوی موسسه مدیریت دارایی انگلستان (IAM) در هشت حوزه به برترین متخصصان مدیریت دارایی اعطا و برای نخستین بار، یک مدیر متخصص ایرانی کاندیدای کسب آن می شود. 

حوزه های مورد بررسی در این جایزه شامل دستاوردهای انفرادی،  تیمی، پروژه ای، نسل جدید، نوآوری، خدمات به مشتری، ریسک و انعطاف پذیری، و مدیریت اطلاعات است.  

در اطلاعیه رسمی موسسه IAM عنوان شده که آقای سید علی سیدی پور رئیس اداره مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت ملی حفاری ایران به دلیل نقش بارز ایشان در فعالیت های تیم مدیریت دارایی و انجام اقداماتی برای اولین بار در سطح شرکت از جمله "سوق دادن شرکت از مدیریت نگهداشت به سوی مدیریت دارایی، تدوین خط مشی و استراتژی مدیریت دارایی، ارزیابی وضعیت مدیریت دارایی و تحلیل شکاف، سازماندهی و آموزش تیم" به عنوان یکی از سه کاندیدای این جایزه معتبر بین المللی برگزیده شده است.

موسسه مدیریت دارایی IAM ، شناخته شده ترین موسسه بین المللی مدیریت دارایی با مرکزیت انگلستان است که به عنوان اصلی ترین مرکز توسعه دانش مدیریت دارایی در سطح جهان نیز شناخته می شود و با توجه به جامعیت و سوابق موفق پیاده سازی مدل این موسسه برای مدیریت دارایی ها در سطح کشورها و صنایع مختلف جهان  از رویکرد آن در سند "سیاست های کلی و الزامات نظام مدیریت دارایی های فیزیکی" وزارت نفت نیز بهره جویی شده است.

سیدی پور از آذرماه سال 1398 با نظر مساعد مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و موافقت معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت، از سوی مدیر کل نظام مدیریت دارایی های فیزیکی این وزارتخانه به عنوان مشاور در حوزه مدیریت دارایی های فیزیکی منصوب گردید.

   

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد