دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۰۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶
اولین کارگری که با پیکر در تابوت مارادونا عکس سلفی گرفت تهدید به مرگ شده و کارش را از دست داده است.
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی بدر پرس: دیگو مولینا کارگر تشییع جنازه دیگو آرماندو مارادونا فرانکو اولین فردی بود که با پیکر اسطوره بی‌بدیل فوتبال آرژانتین عکس سلفی گرفت و خشم و انزجار بین‌المللی میلیون‌ها هوادار را برانگیخت و تهدید به مرگ شد.

رسانه‌های مختلف دنیا تصویر این کارگر را که اخراج شده به تصویر کشیدند و او را مسبب عکس سلفی دو نفر دیگری شدند که پس از او تصویرشان با جنازه در تابوت مارادونا منتشر شد. مراسم تشییع جنازه مارادونا در آرامش برگزار می‌شد که انتشار تصویر مولینا که با نشان دادن انگشت شست خود از موفقیت رسیدن به پیکر «دن دیگو» خشم شدید هوادارانی که در مقابل کاخ ریاست جمهوری آرژانتین ایستاده بودند را برانگیخت و باعث درگیری‌شان با پلیس شد. عصبانیت طرفداران مارادونا زمانی مضاعف شد که کلودیو فرناندز و پسرش اسماعیل ۱۸ ساله ژست‌هایی را که مولینا ساخته بود، تکرار کردند.

دیگو مولینا عکس سلفی با پیکر در تابوت مارادونا

ماتیاس مورلا وکیل مارادونا تهدید کرده که اقدامات قانونی علیه این کارگر که از کارش اخراج شده انجام خواهد شد. مورلا از عبارت مرکز رسوایی برای کاخ ریاست جمهوری آرژانتین نام برد چون اجازه گرفتن عکس سلفی با جنازه در تابوت موکلش ایجاد شده است. البته کلودیو فرناندز که با پسرش پس از مولینا عکس گرفته بود ضمن عذرخواهی عمیق از تمامی مردم آرژانتین خواستار بخشش شد و صمیمانه تقاضا کرد تا از گناه او و پسرش که باعث ناراحتی آنها شده‌اند، بگذرند.

کلودیو فرناندز و پسرش عکس سلفی با پیکر در تابوت مارادونا

وکیل مارادونا در پیامی که به همراه عکس مولینا در توییتر منتشر کرد، نوشت: «این دیگو مولینا است، صاحب عکس گرفته شده در کنار تابوت مارادونا؛او رئیس تدفین «پینیر» است. دیگو مولینا خوکی است که در کنار مارادونا از خود عکس گرفته است. برای یادبود دوست من قرار نیست استراحت کنم تا زمانی که او هزینه این انحراف را پرداخت کند.»

هواداران عصبانی با ارسال تهدید به مرگ مولینا در فضای مجازی، پاسخ وکیل مارادونا را دادند. برخی طرفداران خشمگین خواهان سلب تابعیت آرژانتین از این کارگر شده‌اند و اخراج وی از کارش را کافی نمی‌دانند.  یکی از هواداران هم در توییتر خود نوشت: «می‌خواهم این چاق تاس که از بدن دیگو و خودش عکس گرفته مرده باشد.» البته که هواداران زیادی علیه مولینا شعار دادند «آماده مرگ باش!»


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد