دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۰۹۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

استاندار خوزستان و تکرار مکررات: زیرساخت‌های اهواز جوابگوی دفع ابهای سطحی نیست.

اهواز- بدر پرس-  غلامرضا شریعتی شب گذشته در گفت و گویی تلویزیونی که از شبکه اول سیما پخش میشد و افزود: بر اساس برآورد صورت گرفته بین هشت تا ۱۰ هزار میلیارد تومان برای ایجاد زیر ساختهای دفع ابهای سطحی اهواز نیاز است  که این رقم از عهده شهرداری خارج است. 

وی گفت: شهر اهواز یک شهر مسطح است و مانند دیگر شهرهای شیب دار  نیست به همین دلیل دفع ابهای سطحی به هنگام بارندگی در انتخابات بسیار سخت است. 

شریعتی ادامه داد: به همین دلیل  نیاز به  ایستگاه‌های پمپاژ و شبکه های گسترده است که آبهای سطحی را جمع آوری کنند. 


وی گفت: در عین حال من و معاون عمرانی استانداری با بروز بحران در بندر امام مستقر شدیم و مسوولان ذیربط مدیریت امور را بر عهده دارند.


شریعتی خاطرنشان کرد: حل معضل آبگرفتگی یک کار زیرساختی و اساسی و با اعتبار بسیار زیاد نیاز دارد. 

استاندار خوزستان عنوان کرد: برای اجرای طرح فاضلاب در اهواز مبلغ چهار هزار میلیارد تومان به قیمت سال ۹۸ نیاز است تا تکمیل شود و اقدام خوبی که به پیشنهاد دولت و با اجازه مقام معظم رهبری شد اختصاص ۵۰ میلیون یورو از صندوق توسعه برای شبکه فاضلاب اهواز بوده است و ما امیدواریم همین رقم در بودجه سال آینده نیز در نظر گرفته شود. 

گزارش پایگاه خبری بدر پرس حاکیست:شریعتی نگفت که این حرفها هر ساله در استان و کشور تکرار میشود اما سالیان سال است که گوش شنوا و مدیریت کارآمدی نیست که پیگیر این معظل باشد. وی نگفت که هرسال کارهای مقطعی و زودگذری صورت میگیرد تا مردم فراموش کنند .

البته شریعتی دیگر نتوانست از مردم درخواست کند که مردم دعا کنند باران در خوزستان نیاید و خشکسالی بیاید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد