دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۱۱۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
وکیل بیرانوند به توضیح در خصوص شرایط این بازیکن در رویال آنتورپ پرداخت.
مصطفی سلیمانی می‌گوید از داخل کشور علیه بیرانوند حاشیه سازی کرده اند.

وکیل علیرضا بیرانوند در گفتگو با برنامه شب‌های فوتبالی در خصوص جدایی لکو از رویال آنتورپ و تغییر شرایط بیرانوند گفت:در خصوص لکو یک سری اتفاقات افتاد و این اتفاقات هم غیرفوتبالی بود، در خصوص این اتفاق خود آقای بیرانوند صحبت خواهد کرد و منشا این اتفاق هم از داخل ایران بود. 

یک سری اتفاقات افتاد و برخی افراد که دنبال این بودند علیرضا را به یک تیم خارجی انتقال دهند و باعث شدند این اتفاقات رخ دهد و این مشکلات به وجود بیاید. حتی خیلی از مسائل را ترجمه کردند و برای لکو وویس فرستادند و کار بسیار زشتی بود. تمام اختلافاتی که با بیرانوند بود همگی غیرفوتبالی بود و آقای بیرانوند هم در آن بازی‌ها که به میدان رفت خیلی خوب بازی کرد و الان چند پیشنهاد از تیم‌های دیگر اروپایی دارد و با صحبتی که با خود بیرانوند داشتم این است که خودش دوست دارد در آنتورپ بماند و حقش را بگیرد، چون در تیم خوبی است و احساس خوبی دارد. همچنین یک سری افراد که ادعای دلسوزی دارند خیلی به علیرضا ضربه زدند.

وی در پاسخ به این سوال که از داخل کشور به دنبال چه چیزی بودند، گفت: دنبال منافع خودشان بودند، چون از انتقال آقای بیرانوند پول خوبی گیرشان می‌آمد و در واقع منافعی داشتند و با توجه به اینکه آن‌ها به دنبال دلالی بودند، آقای بیرانوند به آن‌ها باج نداد. آن‌ها می‌گفتند ما آنجا قدرت داریم، قوی هستیم و می‌توانیم کار‌های زیادی انجام دهیم و باعث شدند این اتفاقات رخ دهد.

 

 


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد