دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۱۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از احتمال برگزاری این انتخابات در کلان‌شهرها به‌صورت الکترونیکی خبر داد.
بدر پرس:محمدصالح جوکار سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت برگزاری این انتخابات در سال آینده، گفت: جلسات هیئت در روزهای گذشته برگزار و بحث‌های در زمینه نحوه برگزاری این انتخابات انجام شده است.


وی ادامه داد: نمایندگان عضو هیئت نظارت‌ استان‌ها تعیین شده‌اند و در روزهای آینده نیز هیئت‌های نظارت شهرستانی تعیین خواهند شد.

نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به‌عهده مجلس است، اضافه کرد: در روزهای آینده جلساتی را با مسئولان وزارت کشور درباره نحوه برگزاری این انتخابات خواهیم داشت.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درباره اینکه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده به‌صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: احتمال اینکه این انتخابات در کلان‌شهرها به‌صورت الکترونیکی برگزار شود وجود دارد، البته زیرساخت‌های این موضوع باید از سوی وزارت کشور تأمین شود.

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراها تصریح کرد: در جلساتی که با مسئولان وزارت کشور خواهیم داشت درباره نحوه برگزاری این انتخابات توافقاتی خواهیم داشت.

انتهای پیام/+

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد