دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۱۲۵۴
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۲
بدر پرس : نماینده ویژه آمریکا در امور یمن خاطر نشان کرد، ایران فرصت کمک به حل وفصل مناقشه در یمن را دارد.
درخواست نماینده آمریکا از ایران

به گزارش بدر پرس به نقل از ایسنا، تیموتی لندرکینگ نماینده ویژه دولت آمریکا در امور یمن  با اشاره به رویکرد رئیس جمهور جدید آمریکا برای به کار گیری دیپلماسی برای پایان دادن به جنگ در یمن از بازیگران منطقه ای خواست تا در این مسیر همکاری کنند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری هیل، لندرکینگ اظهار داشت: گفت‌وگوها در منطقه و داخل یمن نشان دهنده وجود تمایل برای پایان دادن به مناقشه این کشور است. من از بازیگران کلیدی همچون ایران می خواهم تا برای رسیدن به این هدف همکاری کنند.

وی در ادامه بدون اشاره به نقش مخرب آمریکا و متحدان منطقه ای اش، به ویژه عربستان سعودی در آغاز و استمرار جنگ یمن گفت: این فرصت برای ایران وجود دارد که از این تلاش ها حمایت و از حل مسالمت آمیز درگیری ها در یمن پشتیبانی کند.

تیموتی لندرکینگ که به تازگی از سوی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به عنوان نماینده دولت در امور یمن منصوب شده است در ادامه فرافکنی های خود به طرح ادعاهایی خصمانه علیه ایران پرداخت و مدعی شد که تهران با حمایت از حوثی ها نقش غیر سازنده در یمن ایفا کرده است.

وی از جمهوری اسلامی ایران خواست تا تمام تلاش خود را برای حل وفصل این مناقشه به کار گیرد.

این مقام آمریکایی با اشاره به رایزنی اخیر خود با نماینده سازمان ملل در امور یمن گفت که با مارتین گریفیتیس درباره دیدارهایش با مقامات ایرانی نیز صحبت کرده است.

مارتین گریفیتیس نماینده سازمان ملل در امور یمن هفته گذشته به تهران سفر و با مقامات ایرانی درباره وضعیت کنونی یمن رایزنی کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد