دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۱۲۵۸
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۷
تلاش كاركنان ملی حفاری در انجام وظایف سازمانی شایسته تقدیر است
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد: تلاش مجموعه کارکنان این شرکت در انجام وظایف سازمانی، شایسته تقدیر است.


مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد: تلاش مجموعه کارکنان این شرکت در انجام وظایف سازمانی، شایسته تقدیر است.

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس سیدعبداله موسوی روز چهارشنبه (29 بهمن ماه) در آیین تجلیل از کارکنان نمونه شرکت که با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی در اهواز برگزار شد، افزود: با توجه به ماهیت کار در صنعت حفاری،  کارکنان این شرکت فراتر از شاخصه های ارزیابی در این زمینه، فعالیت می کنند.

وی در این نشست که معاون مدیرعامل در عملیات حفاری، مدیر منابع انسانی، مدیر خدمات ویژه حفاری، مدیر پروژه های حفاری، رؤسا و کارکنان نمونه ستادی و عملیاتی حضور داشتند، گفت: رضایتمندی کارکنان و خانواده های آنان و ایجاد زمینه های تقویت انگیزش  سازمانی در سرفصل برنامه های شرکت قرار دارد.

موسوی اظهار کرد:  برنامه ریزی، نظم و انضباط  اداری، انجام وظایف به نحو احسن ، تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی به موقع، خرد جمعی و همگرایی از مواردی است که در پیشبرد کار و تحقق اهداف پیش بینی شده بسیار موثر است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: با توجه به محدودیت ها و تحریم های ظالمانه، در نتیجه تلاش جمعی این شرکت توانسته است در راستای انجام برنامه های شرکت ملی نفت ایران با استفاده از ظرفیت های موجود، پاسخگوی نیازهای صنعت نفت در بخش حفاری و تکمیل چاه های نفت و گاز و خدمات جانبی صنعت حفاری کشور باشد.

وی افق پیش روی صنعت حفاری کشور را روشن توصیف کرد و گفت: شرکت ملی حفاری ایران به عنوان یکی از شرکت های تابع شرکت ملی نفت ایران با مدیریت و  تخصص داخلی شکل گرفته و در عملیات اکتشاف ، توسعه میادین، حفظ و  نگهداشت تولید از میادین هیدروکربوری نقش محوری ایفا می کند.

موسوی با اشاره به خودگردان بودن شرکت ملی حفاری، خاطرنشان کرد: حفظ اقتدار شرکت در گروه انجام کار به موقع، کسب درآمد و توازن میان هزینه ها و درآمدها است و  شتاب بخشی در گردش کار مالی و اداری، استفاده از سامانه های نوین در راستای آسان سازی فعالیت ها در همه بخش ها، توجه به کارکنان نخبه و پیشکسوتان ،ایجاد فرصت برای جوانان و اهتمام ویژه به سلامت کارکنان مورد تاکید می باشد.

در ادامه این آیین 10 نفر از کارمندان شرکت به نام های سید جواد انوشه، مهدی فریدنی ترک زاده، رضا سلطانی، امین ندای علی، غلامرضا محمودی، الیاس قربانی بابا احمدی، سعید حسن پور هفشجانی، امیر اشرفی بیرگانی، بیژن فتاحی و زینب نقاش دزفولی که براساس شاخص های وزارت نفت به عنوان کارکنان نمونه سال 1398 انتخاب و معرفی شده اند، لوح تقدیر دریافت کردند.

     

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد