عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۵۱۳۱۱
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۳
به گزارش بدر پرس، با پیشنهاد تربیت بدنی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران رشته ورزشی کبدی در آینده به بازی‌های سیزم در منطقه آسیا راه خواهد یافت و در صورت موفقیت در آسیا می تواند به بازی‌های ارتش‌های جهان یا سیزم راه پیدا کند.

گزارش بدر پرس حاکیست:در نشست بررسی اهداف راهبردی و برنامه های عملیاتی سال آتی ورزش کبدی در نیروهای مسلح ضمن عقد تفاهم نامه همکاری تربیت بدنی نیروهای مسلح و فدراسیون کبدی و هم همچنین برگزاری کلاسهای تخصصی در بخش مربیگری و داوری، برگزاری مسابقات درسطح دانشگاهها و آموزشگاههای نیروهای مسلح با حضور امیر پیمبری ریاست  تربیت بدنی ستادکل نیروهای مسلح؛ رییس فدراسیون کبدی عباس اورسجی ومدیر تربیت پدافند هوایی آجا سرهنگ محمدصانعی برگزاری مسابقات کبدی بین ارتش‌های کشورهای آسیایی مورد تاکید قرار گرفت.

در این خصوص مقرر شد  هماهنگی های لازم جهت برگزاری اردوهای مشترک واولین دوره  مسابقات کبدی نظامیان آسیا باحضور کشورهای پرقدرت دراین رشته (هند پاکستان سریلانکا نپال ....) به میزبانی ایران برگزار شود و سپس  پیشنهاد ورود رشته کبدی به سیزم آسیا و سپس بازی‌های سیزم جهان از سوی ایران  ارائه شود.

کبدی در بین ارتش‌های آسیا به خصوص هند و پاکستان که بزرگان این رشته هستند جایگاه خاصی دارد و پیش بینی می شود که با استقبال این کشورها مواجه شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد