دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۵۱۳۳
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۲
مديرعامل شركت خدمات مهندسي و تجهيزات صنعتي توربين جنوب از تعمير اساسي و بازسازي 85 دستگاه توربين و كمپرسور گازي از سوي اين شركت خبر داد.

با تلاش كارشناسان شركت توربين جنوب محقق شد
مهندس عبدالامير حويزاوي گفت: از اين تعداد 33 دستگاه  توربين مربوط به تاسيسات عملياتي شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب است كه با تلاش و همت كارشناسان و متخصصان اين شركت در كارگاه تعميرات توربين آغاجاري و در ادارات تعميرات اساسي چهار گانه اين شركت در يكسال گذشته تعمير اساسي و به واحدهاي بهره بردار تحويل داده شد.
وي افزود: همچنين تعمير اساسي 2 دستگاه توربين گازي مربوط به شركت پالايش گاز فجر جم و شركت پايانه هاي صادرات مواد نفتي (جزيره خارك) در اين مدت به پايان رسيد.
مهندس حويزاوي اظهار داشت: 50 دستگاه كمپرسورگازي نيز از انواع كمپرسورهاي موجود در كارگاه مركزي آغاجاري و واحدهاي تقويت فشاروتزريق گاز و كارخانجات گاز و گاز مايع متعلق به پنج شركت بهره بردار نفت و گاز مناطق نفتخيز جنوب به طور كامل تعمير و در اختيار واحدهاي عملياتي قرار گرفت.
مديرعامل شركت خدمات مهندسي و تجهيزات صنعتي توربين جنوب گفت: تعمير اضطراري و رفع اشكال 61 مورد توربين و كمپرسور با اعزام كارشناسان به واحدهاي عملياتي بخش ديگري از فعاليت هاي اين شركت در يكسال گذشته بوده است.
وي اظهار داشت: همچنين در اين مدت 225 عدد از انواع  روتور توربين‌ها، كمپروسورهاي گازي، پمپهاي انتقال نفت و موتورهاي الكتريكي در كارگاه‌هاي اين شركت واقع در اهواز و آغاجاري بالانس و تحويل واحدهاي تعميراتي گرديد.
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد