عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۵۱۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۸
گسترش و حفظ فضای سبز در دستور کار واحد محیط زیست شرکت ملی حفاری ایران است
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی حفاری ایران گفت: گسترش و حفظ فضای سبز در مناطق عملیاتی، کارگاهی و پیرامون فضای اداری و شهرک های سازمانی این شرکت به طور پیوسته در دستور کار واحد محیط زیست این شرکت است. 

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران سعید قربانی با گرامیداشت 15 اسفند روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی، افزود: در این زمینه در قالب برنامه ریزی ماهیانه،  ضمن پایش دوره ای، افزایش سرانه فضای سبز در سطح شرکت رصد می شود. 

وی اظهار کرد: از جمله اقدامات اخیر در این ارتباط نمونه گیری از خاک اطراف منطقه صنعتی کریت و ارسال به آزمایشگاه های معتمد محیط زیست برای بررسی آنالیز خاک به منظور کاشت هدفمند نهال و فراهم آوردن ایجاد زیرساخت توسط سایر مدیریت های شرکت، جهت آبیاری و نگهداری از نهال ها تا ایجاد فضای سبز مورد نظر است. 

قربانی گفت: از دیگر اقدامات اجرایی افزایش فضای سبز در کارگاه های شرکت از جمله کارگاه شماره - ۲ فرعی در ناحیه صنعتی کارون می باشد که باعث افزایش میزان سرانه فضای سبز در سطح شرکت شده است.

مدیرHSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی حفاری ایران افزود: مکاتبات و پیگیری با ادارات محیط زیست و منابع طبیعی استان ها جهت تهیه نهال و همچنین برنامه ریزی خودجوش کارکنان در تهیه نهال و کاشت آن پیرامون اردوگاه ها و دستگاه های حفاری از جمله اقداماتی است که از سوی کارشناسان این مدیریت و روسای دستگاه های حفاری نظیر دستگاه های حفاری ۴۰، ۳۲ و به ویژه دکل ۷۰ فتح در جریان بوده و است. 

وی اظهار کرد: این روند علاوه بر افزایش میزان سرانه فضای سبز تولیدی در شرکت باعث افزایش انگیزه و روحیه کارکنان دستگاه های حفاری و رضایتمندی سازمان و ادارات محیط زیست استان ها و شهرهای اطراف و همچنین کارفرماهای مختلف گردیده است.

قربانی گفت: تهیه پوستر و مطالب آموزنده محیط زیستی به صورت فایل الکترونیکی بسته به روز مناسبت ها از طریق سامانه مکاتبات اداری جهت بهره برداری همکاران با هدف عدم استفاده از کاغذ و هدر رفت آن و جلوگیری از قطع درختان به منظور تهیه کاغذ از جمله اقداماتی است که به طور موثر در برنامه کاری قرار دارد و در حال انجام می باشد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد