دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۱۵۵
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱
سعیدی نیا فرماندارهویزه اعلام کرد که اکتشاف میدان نفتی یاران شمالی همچنان فعال است و فقط عملیات اجرایی آسفالت جاده های موجود درهورالعظیم به دلیل شکوائیه اداره حفاظت محیط زیست متوقف شده است .

  وی چهارشنبه درگفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان با اعلام این خبرافزود: اخیرایکی از خبرگزاری های رسمی به نقل از ، مهندس نظرزاده مجری طرح میدان نفتی یاران شمالی اعلام نموده است  که این میدان پلمپ شده است .
  سعیدی نیا ضمن تکذیب این خبرافزود: فعالیت اکتشاف نفت دراین میدان طبق روال جاری ادامه داشته و فقط عملیات اجرایی آسفالت جاده های موجود درهورالعظمیم متوقف شده است .
میدان نفتی یاران شمالی در استان خوزستان و در فاصله تقریبی ۱۳۰ کیلومتری از غرب شهر اهواز، در راستای مرز ایران و عراق و درمجاورت تالاب هورالهویزه قرار گرفته است. این میدان در غرب میدان آزادگان شمالی و شمال میدان یاران جنوبی واقع گردیده و میانگین طول و عرض محدوده قراردادی تحت پوشش این میدان به ترتیب ۲۴  و ۲/۹   کیلومتر می باشد که محدوده ای به مساحت  حدودی ۶۹ کیلومتر مربع را در بر می گیردنام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد