کد خبر: ۵۲۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰
روز خبرنگار و 9سالگی پایگاه خبری بدر پرس در محل این پایگاه گرامی داشته شد.
در این مراسم که با حضور مدیر مسئول پایگاه خبری بدر پرس و خبرنگاران این پایگاه خبری برگزار گردید روز قلم و خبرنگار گرامی داشته شد.

شایان ذکر است که این روز با نهمین سال تاسیس و فعالیت پایگاه خبری بدر پرس به عنوان یکی از پایگاه های خبری فعال ودارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مقارن است.

 در این مراسم کامبیز بهادری مدیرمسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری بدر پرس و کارشناس ارشد مدیریت رسانه  از تلاش تمامی خبرنگاران و دست اندرکاران پایگاه خبری بدر پرس و همکاری های بی شائبه دوست داران رسانه تشکر و قدر دانی کرد.

وی گفت: پایگاه خبری بدر پرس از سال 93 از استان خوزستان بعنوان یک پایگاه خبری استانی فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر پس از نه سال فعالیت و با تاسیس دفتر مرکزی خود در تهران از 6 سال پیش بعنوان پایگاهی کشوری در عرصه رسانه ای کشور حضوری فعال و موثر دارد.

مدیر مسئول پایگاه خبری بدر پرس افزود:اطلاع رسانی بموقع و ایجاد ارتباط با بسیاری از روابط عمومی های شرکت ها و نهادهای مختلف کشور و تولید محتوا و خبر در عرصه های مختلف از ویژگی های بارز این پایگاه خبری است.

وی ضمن تبریک و شاد باش روز خبرنگار به کلیه خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه برای کلیه این عزیزان آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد