کد خبر: ۵۳۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۱
آر اف سرجیکال چیست؟ فناوری برتر مراقبت از پوست

به گزارش بدر پرس:برای افرادی که نمی‌دانند آر اف سرجیکال چیست باید بگوییم یکی از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا برای درمان ضایعات پوستی است. این تکنولوژی با ایجاد امواج رادیوفرکانسی با فیلتراسیون بسیار موثر، امکان درمان ضایعات پوستی را فراهم کرده است. آر اف surgical جایگزین روش‌های سنتی درمان ضایعات مثل استفاده از چاقوی جراحی و کوتر است.


آر اف سرجیکال چیست؟ فناوری برتر مراقبت از پوست
متخصصین حوزه زیبایی به‌خوبی به پرسش RF سرجری چیست پاسخ داده‌اند. آر اف سرجیکال یکی از بهترین فناوری‌ها برای درمان ضایعات پوستی است.

فناوری‌های قدیمی درمان ضایعات پوستی با ایجاد حرارت یا برش‌های سطحی، تاثیری کوتاه مدت و پر عوارض روی درمان ضایعات پوستی داشتند. اما  آر اف سرجیکال با تاثیر بسیار موثر و امکان درمان در کوتاه مدت، جایگزینی عالی برای فناوری‌های قدیمی است.برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش خرید /تماس با مهندس کامبیز بهادری کارشناس ارشد مهندسی پزشکی09120720519


فناوری آر اف سرجری چگونه کار می‌کند؟ نحوه خالبرداری با آر اف سرجیکال

الکتروکوتر یا الکتروسرجری در حقیقت یک ژنراتور بسامد رادیویی است. در فناوری آر اف سرجیکال، دو الکترود به یک‌دیگر متصل می‌شود. یکی از این الکترودها فعال و بسیار کوچک‌تر نسبت به دیگری است. یکی دیگر از الکترودها هم به‌صورت پروب است.

یکی از این الکترودها یک پلیت از جنس رسانا است که آن را در تماس با بدن بیمار در نزدیک‌ترین ناحیه به محل انجام کار قرار می‌دهند. جریان گذرنده از داخل پلیت، همان جریان عبوری از داخل الکترود به شکل پروپ است؛ چون سطح مقطع آن نسبت به سطح مقطع پلیت بسیار کوچک‌تر است، باعث ایجاد اختلاف چگالی و ایجاد گرما و در نتیجه تخریب بافت زیر الکترود می‌شود.

الکتروکوتر، یک تولیدکننده امواج الکترومغناطیسی با توان بالا است؛ بنابراین باید به درستی استفاده شود تا عوارضی نداشته باشد. فناوری الکتروسرجری نیز، در صورت استفاده نادرست، برای سلامت کاربران و بیماران مشکل ایجاد می‌کند. تکنولوژی آر اف سرجیکال، که به آن الکتروکوتر یا کوتر هم اطلاق می‌شود، کاربرد روز افزونی در پزشکی دارند. اما امروزه تکنولوژی الکتروسرجری جدید از امواج با فرکانس بالا RF استفاده می‌کنند.

در حقیقت این سیستم‌ها، نسل جدید تکنولوژی آر اف سرجیکال است که با بالا بردن فشار آب میان بافتی به جای تولید حرارت در داخل سلول از تخریب و صدمه زدن به بافت جلوگیری می‌کنند؛ بنابراین احتمال ایجاد اسکار روی پوست با آن‌ها کمتر است. فناوری الکتروسرجری RF، نسبت به کوترهای قدیمی برش دقیق‌تری ایجاد می‌کنند، به بافت سالم آسیب نمی‌زنند، درد و خون‌ریزی کم‌تری ایجاد می‌کنند و در نهایت اسکار کم‌تری به جا می‌گذارند. دستگاه پرقدرت و محبوب پلاسما فرکشنال Plasmage یکی از برترین محصولاتی است که از فناوری آر اف سرجیکال بهره می‌برد و بسیار موفق عمل کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحه پلاسما فرکشنال پلاسماژ (PlasmAge) مراجعه کنید.


برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش خرید /تماس با مهندس کامبیز بهادری کارشناس ارشد مهندسی پزشکی09120720519
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد