کد خبر: ۵۳۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۸
سرنگ بی دی آمریکایی ١ سی سی توسط کشور آمریکا ساخته شده است و در ان از تکنولوژی خاص برند BD استفاده شده که می‌تواند در هنگام تزریق درد را به حداقل برساند. تزریق این محصول بسیار آسان است.


به گزارش پرس:سرنگ بی دی آمریکایی ١ سی سی دارای تکنولوژی منحصر به فرد است. بیماران دیابتی برای تزریق انسولین می توانند این سرنگ را تهیه کنند که کاربرد های زیاد دیگری هم دارد. از کاربردهای دیگر این سرنگ ها میتوان به تزریق چربی، بوتاکس و مزوتراپی اشاره کرد که میزان معینی از دوز دارو توسط سرسوزن گیج بالا می رود.

ثبت سفارش 09120720519 کامیار بهادر طب


ویژگی‌های سرنگ بی دی آمریکایی

 اگر بخواهیم در مورد ویژگی های این سرنگ صحبت کنیم باید بگوییم که دارای گیج ۳۱ و طول آن ۶ میلی متر است. قطری برابر با ۲۵ صدم میلیمتر دارد. سرنگ های تولید شده توسط تکنولوژی BD سه بار برش می‌خورند؛ در نتیجه به نازک ترین سطح ارتقاء با پوست می رسند. هیچ گونه ماده حساسیت‌زایی از جمله لاتکس در آن به کار نرفته است. سرسوزن با روکش سیلیکونی ساخته شده است که میزان درد و تورم را کاهش می دهد. دارای فناوری روان کننده است؛ یعنی تزریق را راحت تر می کند. 

ثبت سفارش 09120720519 کامیار بهادر طب

نکات مثبت استفاده از سرنگ بی دی

نکات مثبت درباره سرنگ بی دی آمریکایی ١ سی سی این است که بسیار کوچک است و به طور خاص برای بیماران دیابتی تجویز می شود اما در تزریق بوتاکس و مزو تراپی هم کاربرد دارد. همانطور که گفتیم سر سوزن به اندازه کافی نوک تیز است؛ یعنی به راحتی وارد بدن می شود و کمترین درد را در ناحیه تزریق ایجاد می کند. تمامی سرنگ ها استریل شده هستند و حجم سرنگ ۱ سی سی در صد واحد است.


ثبت سفارش 09120720519 کامیار بهادر طب
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد