کد خبر: ۵۳۴۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۴

به گزارش بدر پرس: یکی از روش های درمانی و زیبایی پوست مزوتراپی است که در دسته شیوه‌های تزریقی قرار می گیرد. با استفاده از مواد ویژه به زیر پوست تزریق می‌شود. این مواد با توجه به مشکلاتی که شما دارید می توانند برای پوست شما مفید باشند. از عصاره های گیاهی، ویتامین‌ها، آنزیم‌ها، داروها و هورمون ها در آنها به کار رفته است.

برای دسترسی به لایه های زیرین پوست در مزوتراپی به سوزن احتیاج است. روش‌های بدون سوزن هم برای مزوتراپی هستند که ساز و کار متفاوتی دارند اما در مزوتراپی به طور رایج از سوزن‌های بسیار نازک و کوتاه استفاده می‌شود. شما با تماس با کامیار بهادر طب می توانید آن را تهیه نمایید. این سوزن می تواند به لایه های زیرین پوست شما نفوذ کنند تا مشکلات شما از بین بروند.

مشخصات سوزن مزوتراپی
سوزن ها با طول های متفاوت ۴ میلیمتر، ۶ میلیمتر و ۱۲ میلی متر وجود دارند و در بسته بندی های ۱۰۰ عددی در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته اند. برای انتقال مواد از سرنگ به درون بدن مناسب اند. به شکل یک لوله توخالی از جنس استیل ضد زنگ است. در سر سوزن مزوتراپی گیج ٣٠ طول ۴ میل برند آوا از تکنولوژی تراش سه گانه استفاده شده است در نتیجه بسیار تیز و مورب است. به راحتی به درون پوست نفوذ می‌کند و درد بسیار کمی را احساس خواهید کرد.

 ثبت سفارش :تماس با کامیار بهادر طب09120720519

در عین حال تزریق به خوبی انجام می‌شود. سر سوزن مزوتراپی گیج ٣٠ طول ۴ میل برند آوا دارای پوشش سیلیکونی است که باعث کاهش سوزش و درد هنگام تزریق می‌شود. گیج آنها از ۱۴ تا ۳۲ متفاوت است. هرچه مقدار و شماره گیج بالاتر باشد، قطر سرسوزن کمتر است. برای راحتی در شناخت شماره گیج به هر شماره یک رنگ نسبت داده اند. هرچه غلظت موادی توسط سوزن به درون پوست منتقل می‌شود بالاتر رود سر سوزن هایی که گیج پایین تر و قطر بیشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرند. 
عملکرد سر سوزن مزوتراپی گیج ٣٠ طول ۴ میل برند آوا
عملکرد  سر سوزن مزوتراپی گیج ٣٠ طول ۴ میل برند آوا به این صورت است که کاملا بدون درد و بدون نیاز به حسی است. هیچ گونه مشکلی برای انجام کارهای روزمره برای بیماران به وجود نمی آورد. این سوزن ها در پوست برای جوانسازی، کاشت مو، چشم پزشکی لاغری موضعی استفاده می شوند. در هنگام تزریق مانند یک نیشگون کوچک در پوست شما عمل می‌کند. در قسمتهای مختلف پوست سر استفاده می شود و از طریق سوزن مزوتراپی تمامی مواد مورد نیاز به پوست وارد می شوند.

موارد مصرف از سر سوزن مزوتراپی گیج ٣٠ طول ۴ میل برند آوا
مزوتراپی با سر سوزن مزوتراپی گیج ٣٠ طول ۴ میل برند آوا برای تزریق انواع کوکتل مزوتراپی، فیلر و غیره در ناحیه سر استفاده می شود. شما با مراجعه به پزشک ماهانه می توانید تمام این مزایا را برای خود داشته باشید و هیچ گونه عوارضی را در دوره نقاهت پشت سر نگذارید.

مزایای سر سوزن مزوتراپی گیج ٣٠ طول ۴ میل برند آوا

سر سوزن مزوتراپی گیج ٣٠ طول ۴ میل برند آوا مزایای بسیاری دارد و در مزوتراپی از آن استفاده می شود. از مزایای آن می‌توان به این موارد اشاره کرد که نسبت به تاثیرات درمانی دیگر هزینه مناسب تری دارد. روش کم تهاجمی و بدون نیاز به جراحی است. هیچگونه بیهوشی در هنگام تزریق انجام نمی شود. درد و سوزش بسیار کمی دارد و پس از تزریق به راحتی می‌توانید به فعالیت روزانه خود برسید. عوارض جانبی آن بسیار محدود است. به شکل موضعی در محل مشکل تزریق می شود. گاهی ممکن است واکنش آلرژیک یا حساسیت نسبت به این دارو پیدا کنید که معمولاً خفیف است. پس از ایجاد این مشکلات می‌توانید با پزشک خود مشورت نمایید. ثبت سفارش :تماس با کامیار بهادر طب09120720519


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد