کد خبر: ۵۳۵۳۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: اینکه چه زمانی امکان خرید نان با کارت نانوا برای افرادی که فاقد کارت اعتباری هستند فراهم خواهد شد؛ از نظر فنی کار به جمع‌بندی رسیده است و امور مربوط به لجستیک باقی مانده است.

به گزارش  بدر پرس به نقل از ایسنا، سیدمحمدهادی سبحانیان، معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه دولت آمادگی دارد محدودیت‌های تخصیص آرد به نانوا را برمیدارد، عنوان کرد: مبتنی بر عملکرد هر نانوا آرد به آن نانوا تخصیص یابد. بنابراین نانوایی که فعالیت بیشتری می‌کنند امکان بهره‌مندی بیشتر از آرد را خواهد داشت.

بخش هایی از گفت و گوی سبحانیان را در ادامه می خوانید:

اینکه چه زمانی امکان خرید نان با کارت نانوا برای افرادی که فاقد کارت اعتباری هستند فراهم خواهد شد؛ از نظر فنی کار به جمع‌بندی رسیده است و امور مربوط به لجستیک باقی مانده است که با همکاری استانداران این فرایند میتواند ظرف چند روز در هر استان انجام شود.

پس از حدف ارز ۴۲۰۰ تومانی، دولت برای جلوگیری از ایجاد اختلال در بازار آرد و ساماندهی این بازار، نانوایی‌ها را مجهز به کارتخوان کرد تا میزان مصرف آرد هر نانوایی شفاف شود. در این راستا، پیش از این محمد جلال، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی درمورد این سوال که تکلیف افرادی که به هر دلیلی فاقد کارت اعتباری هستند، چه می‌شود؟ پاسخ داده بود که بنای طرح بر پایه تراکنش الکترونیکی خرید نان طراحی شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد