دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۵۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶
10 بنای غیر مجاز در شهرستان اندیمشک با حکم قضایی تخریب شد.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک امروز گفت : این بناها به علت تغییر غیرمجاز کاربری زمین های کشاورزی و در راستای اجرای تبصره2ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی و بخشنامه اخیر دادستان کل کشور و همچنین کمیته صیانت قوه قضاییه تخریب شده است.
آقای جعفری چگنی افزود : این زمین ها در مجموع هشت هزار متر مربع بوده است که به صورت غیر قانونی توسط افراد سودجو در حاشیه شرق کوی لور شهرستان اندیمشک تصرف شده بود.
وی اظهارداشت : در حین تخریب این بناها افراد سودجو و متصرفان با نیروی انتظامی درگیر که سه نفر از آنان دستگیر شدند.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک گفت : در مرحله قبلی برخورد با متصرفان غیر قانونی اراضی کشاورزی 12 بنا نیز تخریب شده بود. وی افزود : بزودی فاز 3 این طرح و آِزاد سازی بقیه اراضی کشاورزی که به صورت غیرقانونی تغییرکاربری داده شده‌اند در شهرستان آغاز خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک تاکید کرد: تعقیب قضایی مسئولانی که در گذشته مجوز ارائه خدمات به متصرفین و افراد سودجو را صادر کرده‌اند از سوی دستگاه قضایی آغاز خواهد آمد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد